(tussen) Stand Zomercompetitie 2017

Klik hier voor de loting van de volgende ronde, of kijk in het menu.

UITSLAG  finales zomeravondcompetitie 2017    
             
  WINNAARSRONDE:        
  THUIS:       UIT:  
FINALE Sjonnies 2   5-2 De Bonnefooi
3/4 plaats Meneer van Dijk   3-5 Partycentrum Floor
1/2 finale Meneer van Dijk   2-5 Sjonnies 2
1/2 finale De Bonnefooi   5-0 Partycentrum Floor
             
             
  VERLIEZERSRONDE:      
  THUIS:       UIT:  
FINALE Grand Cafe Le Ballon   5-0 DCE Boss Baby's
3/4 plaats t Elsterdammertje   2-6 Zet Hem Op
1/2 finale Zet Hem Op   3-5 DCE Boss Baby's
1/2 finale t Elsterdammertje   0-5 Grand Cafe Le Ballon
UITSLAG 1/4 finales zomeravondcompetitie 2017    
             
Speeldag WINNAARSRONDE:        
  THUIS:       UIT:  
do 28-9 Cafe Meneer van Dijk   9-1 Wat & ½ Wat  
ma 25-9 Sjonnie's 2     8-2 De Vinkie's op Karakter  
wo 27-9 De Bonnefooi   6-4 EDC 1  
di 26-9 Partycentrum Floor   9-1 DCE 2  
             
             
  VERLIEZERSRONDE:      
  THUIS:       UIT:  
wo 27-9 DCE Boss Baby's   8-2 DC De Rijnvogels 1  
di 26-9 Q's Busters     3-7 Zet Hem Op!
wo 27-9 't Elsterdammertje   9-1 De Bullies  
wo 27-9 Duurt Lang     1-9 Grand Café Le Ballòn
             
Uitslag 8ste finales zomeravondcompetitie 2017    
             
Speeldag WINNAARSRONDE:        
  THUIS:       UIT:  
ma 18-9 EDC 1     9-1 Sjonnies  
ma 18-9 Honk Ede     1-9 Cafe Meneer van Dijk
ma 18-9 DCE 3 Summertime   4-6 Partycentrum Floor
di 19-9 De Vinkie's op Karakter   5-2 37 Biertegoed
wo 20-9 De Bonnefooi   7-3 Arnhem 1  
wo 20-9 DCE 2     7-3 Renkum On Tour
wo 20-9 Wat & ½ Wat   6-4 De Dart Bende
ma 18-9 Sjonnie's 2     6-4 Black Bull  
Uitslag 8ste finales zomeravondcompetitie 2017    
             
Speeldag WINNAARSRONDE:        
  THUIS:       UIT:  
ma 18-9 EDC 1     9-1 Sjonnies  
ma 18-9 Honk Ede     1-9 Cafe Meneer van Dijk
ma 18-9 DCE 3 Summertime   4-6 Partycentrum Floor
di 19-9 De Vinkie's op Karakter   5-2 37 Biertegoed
wo 20-9 De Bonnefooi   7-3 Arnhem 1  
wo 20-9 DCE 2     7-3 Renkum On Tour
wo 20-9 Wat & ½ Wat   6-4 De Dart Bende
ma 18-9 Sjonnie's 2     6-4 Black Bull  
             
             
  VERLIEZERSRONDE:      
  THUIS:       UIT:  
wo 20-9 D.C. De Viersprong   4-6 Q's Busters  
  BYE ( Will Griggs On Fire) 0-6 't Elsterdammertje
do 21-9 Poar Neem'n     4-6 De Bullies  
di 19-9 Zet Hem Op!   9-1 Zomer Rebellen
wo 20-9 DC De Rijnvogels 1   8-2 De Slok  
do 21-9 Grand Café Le Ballòn   6-4 Flannagan's
wo 20-9 Duurt Lang     6-4 Bospoort  
do 21-9 Skippy's 4   4-6 DCE Boss Baby's
UISLAG 2e ronde zomeravondcompetitie 2017      
               
Speeldag WINNAARSRONDE:          
  THUIS:       UIT:    
ma 11-9 B2 Sjonnies   6-4 C3 DC de Rijnvogels 2
ma 11-9 E2 Arnhem 1   7-3 A4 Wageningen 1
do 14-9 D3 Het Schilderij 0-10 C1 EDC 1  
do 14-9 F1 Cafe Meneer van Dijk 6-4 B1 De Rebellen 1
ma 11-9 A3 Black Bull   6-4 E1 Hollandhaus 1
do 14-9 F2 HoeMoetieAnders 0-6 claim B4 Honk Ede  
wo 13-9 C4 Goeie Laatste 4-6 D4 DCE 3 Summertime
do 14-9 E4 Brouwershof 3-7 A1 De Bonnefooi
               
  BYE:            
  A2 De Vinkie's op Karakter      
  B3 Partycentrum Floor        
  F3 DCE 2          
  D1 Sjonnie's 2        
  F4 Wat & ½ Wat        
  D2 De Dart Bende        
  C2 Renkum On Tour        
  E3 37 Biertegoed        
               
  VERLIEZERSSRONDE:        
  THUIS:       UIT:    
di 12-9 A5 De Slok   7-3 E8 De Dweilen
do 14-9 C7 The Bouncers 7 2-8 E6 Poar Neem'n
do 14-9 F6 Elster Eagles 1-9 D5 Grand Café Le Ballòn
di 12-9 B7 Q's 1   0-6 claim C6 Duurt Lang  
               
               
  BYE:            
  A6 Q's Busters        
  C5 Bospoort          
  E5 DCE Boss Baby's        
  B6 Skippy's 4        
  D7 't Elsterdammertje        
  B8 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX      
  F7 D.C. De Viersprong        
  A7 Zomer Rebellen        
  F5 DC De Rijnvogels 1        
  D6 Zet Hem Op!        
  B5 Flannagan's        
  E7 De Bullies          

 

POULE A      
stand teamnaam weds. pnt
       
1 De Bonnefooi 6 50
2 De Vinkie's op Karakter 6 42
3 Black Bull 6 42
4 Wageningen 1 6 23
5 De Slok 6 20
6 Q's Busters 6 19
7 Zomer Rebellen 6 9
       
POULE B      
stand teamnaam weds. pnt
       
1 De Rebellen 1 6 44
2 Sjonnies 6 41
3 Partycentrum Floor 6 26
4 Honk Ede 6 25
5 Flannagan's 6 25
6 Skippy's 4 6 25
7 Q's 1 6 12
8 Will Griggs On Fire 0 0
       
POULE C      
stand teamnaam weds. pnt
       
1 EDC 1 6 52
2 Renkum On Tour 6 35
3 DC de Rijnvogels 2 6 34
4 Goeie Laatste 6 31
5 Bospoort 6 26
6 Duurt Lang 6 16
7 The Bouncers 7 6 16
       
POULE D      
stand teamnaam weds. pnt
       
1 Sjonnie's 2 6 38
2 De Dart Bende 6 37
3 Het Schilderij 6 36
4 DCE 3 Summertime 6 31
5 Grand Café Le Ballòn 6 30
6 Zet Hem Op! 6 21
7 't Elsterdammertje 6 17
       
POULE E      
stand teamnaam weds. pnt
       
1 Hollandhaus 1 7 60
2 Arnhem 1 7 46
3 37 Biertegoed 7 42
4 Brouwershof 7 38
5 DCE Boss Baby's 7 30
6 Poar Neem'n 7 20
7 De Bullies 7 17
8 De Dweilen 7 16
       
POULE F      
stand teamnaam weds. pnt
       
1 Café Meneer van Dijk 6 51
2 HoeMoetieAnders 6 44
3 DCE 2 6 28
4 Wat & ½ Wat 6 27
5 DC De Rijnvogels 6 22
6 Elster Eagles 6 19
7 D.C. De Viersprong 6 14