Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 11 t/m 14 september 2023 |
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 18 t/m 21 september 2023 |
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 25 t/m 28 september 2023 |
Speelronde 1 (week 40) | ||
02 - 05 oktober 2023 | ||
wo 04 okt | Team Zonder Naam | Witte Paard 3 |
wo 04 okt | Witte Paard 2 | Ballooneytunes |
wo 04 okt | 't Elsterdammertje | No Backbone |
wo 04 okt | De Dorpsherberg | Café Entree |
wo 04 okt | Q's Crows | De Muppets |
Speelronde 2 (week 41) | ||
09 - 12 oktober 2023 | ||
wo 11 okt | Witte Paard 3 | No Backbone |
wo 11 okt | Ballooneytunes | De Dorpsherberg |
wo 11 okt | Q's Crows | 't Elsterdammertje |
wo 11 okt | De Muppets | Witte Paard 2 |
wo 11 okt | Café Entree | DVR Bar Gezellig P4 |
Speelronde 3 (week 42) | ||
16 - 19 oktober 2023 | ||
wo 18 okt | Witte Paard 2 | Q's Crows |
wo 18 okt | Team Zonder Naam | Café Entree |
wo 18 okt | DVR Bar Gezellig P4 | Ballooneytunes |
wo 18 okt | 't Elsterdammertje | Witte Paard 3 |
wo 18 okt | De Dorpsherberg | De Muppets |
Speelronde 4 (week 43) | ||
23 - 26 oktober 2023 | ||
wo 25 okt | Q's Crows | De Dorpsherberg |
wo 25 okt | Café Entree | No Backbone |
wo 25 okt | De Muppets | DVR Bar Gezellig P4 |
di 31 okt | Ballooneytunes | Team Zonder Naam |
ma 20 nov | Witte Paard 2 | 't Elsterdammertje |
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 32-Talent) ==> 30 oktober t/m 2 november 2023 |
Speelronde 5 (week 45) | ||
06 - 09 november 2023 | ||
wo 08 nov | Witte Paard 3 | Café Entree |
wo 08 nov | DVR Bar Gezellig P4 | Q's Crows |
wo 08 nov | No Backbone | Ballooneytunes |
wo 08 nov | De Dorpsherberg | Witte Paard 2 |
ma 20 nov | Team Zonder Naam | De Muppets |
Speelronde 6 (week 46) | ||
13 - 16 november 2023 | ||
wo 15 nov | Q's Crows | Team Zonder Naam |
wo 15 nov | Ballooneytunes | Witte Paard 3 |
wo 15 nov | De Muppets | No Backbone |
wo 15 nov | De Dorpsherberg | 't Elsterdammertje |
wo 15 nov | Witte Paard 2 | DVR Bar Gezellig P4 |
Speelronde 7 (week 47) | ||
20 - 23 november 2023 | ||
wo 22 nov | Team Zonder Naam | Witte Paard 2 |
wo 22 nov | No Backbone | Q's Crows |
wo 22 nov | DVR Bar Gezellig P4 | De Dorpsherberg |
wo 22 nov | 't Elsterdammertje | Café Entree |
wo 22 nov | Witte Paard 3 | De Muppets |
Speelronde 8 (week 48) | ||
27 - 30 november 2023 | ||
wo 29 nov | DVR Bar Gezellig P4 | 't Elsterdammertje |
wo 29 nov | Witte Paard 2 | No Backbone |
wo 29 nov | Ballooneytunes | Café Entree |
wo 29 nov | Q's Crows | Witte Paard 3 |
wo 06 dec | De Dorpsherberg | Team Zonder Naam |
Speelronde 9 (week 50) | ||
11 - 14 december 2023 | ||
wo 13 dec | Team Zonder Naam | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 13 dec | No Backbone | De Dorpsherberg |
wo 13 dec | Café Entree | De Muppets |
wo 13 dec | 't Elsterdammertje | Ballooneytunes |
wo 13 dec | Witte Paard 3 | Witte Paard 2 |
Speelronde 10 (week 51) | ||
18 - 21 december 2023 | ||
wo 20 dec | Team Zonder Naam | 't Elsterdammertje |
wo 20 dec | Q's Crows | Café Entree |
wo 20 dec | De Muppets | Ballooneytunes |
wo 20 dec | De Dorpsherberg | Witte Paard 3 |
wo 20 dec | DVR Bar Gezellig P4 | No Backbone |
Speelronde 11 (week 2) | ||
08 - 11 januari 2024 | ||
wo 10 jan | Witte Paard 3 | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 10 jan | No Backbone | Team Zonder Naam |
wo 10 jan | Café Entree | Witte Paard 2 |
wo 10 jan | 't Elsterdammertje | De Muppets |
wo 10 jan | Ballooneytunes | Q's Crows |
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 15 t/m 18 januari 2024 |
Speelronde 12 (week 4) | ||
22 - 25 januari 2024 | ||
wo 24 jan | Ballooneytunes | Witte Paard 2 |
wo 24 jan | Witte Paard 3 | Team Zonder Naam |
wo 24 jan | No Backbone | 't Elsterdammertje |
wo 24 jan | De Muppets | Q's Crows |
wo 24 jan | Café Entree | De Dorpsherberg |
Speelronde 13 (week 5) | ||
29 januari - 01 februari 2024 | ||
wo 31 jan | DVR Bar Gezellig P4 | Café Entree |
wo 31 jan | 't Elsterdammertje | Q's Crows |
wo 31 jan | De Dorpsherberg | Ballooneytunes |
wo 31 jan | No Backbone | Witte Paard 3 |
wo 31 jan | Witte Paard 2 | De Muppets |
Speelronde 14 (week 6) | ||
05 - 08 februari 2024 | ||
wo 07 feb | Witte Paard 3 | 't Elsterdammertje |
wo 07 feb | Ballooneytunes | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 07 feb | Café Entree | Team Zonder Naam |
wo 07 feb | Q's Crows | Witte Paard 2 |
wo 14 feb | De Muppets | De Dorpsherberg |
Speelronde 15 (week 8) | ||
19 - 22 februari 2024 | ||
wo 21 feb | Team Zonder Naam | Ballooneytunes |
wo 21 feb | No Backbone | Café Entree |
wo 21 feb | DVR Bar Gezellig P4 | De Muppets |
wo 21 feb | 't Elsterdammertje | Witte Paard 2 |
wo 21 feb | De Dorpsherberg | Q's Crows |
Speelronde 16 (week 9) | ||
26 - 29 februari 2024 | ||
wo 28 feb | Café Entree | Witte Paard 3 |
wo 28 feb | Witte Paard 2 | De Dorpsherberg |
wo 28 feb | Q's Crows | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 28 feb | De Muppets | Team Zonder Naam |
do 21 mrt | Ballooneytunes | No Backbone |
Speelronde 17 (week 10) | ||
04 - 07 maart 2024 | ||
wo 06 mrt | Witte Paard 3 | Ballooneytunes |
wo 06 mrt | Team Zonder Naam | Q's Crows |
wo 06 mrt | 't Elsterdammertje | De Dorpsherberg |
wo 06 mrt | No Backbone | De Muppets |
wo 06 mrt | DVR Bar Gezellig P4 | Witte Paard 2 |
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 11 t/m 14 maart 2024 |
Speelronde 18 (week 12) | ||
18 - 21 maart 2024 | ||
wo 20 mrt | Witte Paard 2 | Team Zonder Naam |
wo 20 mrt | Café Entree | 't Elsterdammertje |
wo 20 mrt | Q's Crows | No Backbone |
wo 20 mrt | De Dorpsherberg | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 20 mrt | De Muppets | Witte Paard 3 |
Speelronde 19 (week 13) | ||
25 - 28 maart 2024 | ||
wo 27 mrt | 't Elsterdammertje | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 27 mrt | Witte Paard 3 | Q's Crows |
wo 27 mrt | No Backbone | Witte Paard 2 |
wo 27 mrt | Café Entree | Ballooneytunes |
wo 10 apr | Team Zonder Naam | De Dorpsherberg |
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 8 t/m 11 april 2024 |
Speelronde 20 (week 16) | ||
15 - 18 april 2024 | ||
wo 17 apr | Ballooneytunes | 't Elsterdammertje |
wo 17 apr | De Dorpsherberg | No Backbone |
wo 17 apr | De Muppets | Café Entree |
wo 17 apr | DVR Bar Gezellig P4 | Team Zonder Naam |
wo 17 apr | Witte Paard 2 | Witte Paard 3 |
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 21 april 2024 Bij Dartclub De Rijnvogels |
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 18 APRIL 2024 GESPEELD TE ZIJN. |
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK ! |
Speelronde 21 (week 17) | ||
22 - 25 april 2024 | ||
wo 24 apr | Witte Paard 3 | De Dorpsherberg |
wo 24 apr | No Backbone | DVR Bar Gezellig P4 |
wo 24 apr | Café Entree | Q's Crows |
wo 24 apr | 't Elsterdammertje | Team Zonder Naam |
wo 24 apr | Ballooneytunes | De Muppets |
Speelronde 22 (week 18) | ||
29 april - 02 mei 2024 | ||
wo 01 mei | Q's Crows | Ballooneytunes |
wo 01 mei | DVR Bar Gezellig P4 | Witte Paard 3 |
wo 01 mei | Witte Paard 2 | Café Entree |
wo 01 mei | Team Zonder Naam | No Backbone |
wo 01 mei | De Muppets | 't Elsterdammertje |
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 13 t/m 16 mei 2024 |
Divisiekampioenschappen ==> zondag 26 mei 2024 Bij Het Hof van Giesbeek |
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 6 juni 2024 |