Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 11 t/m 14 september 2023 |
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 18 t/m 21 september 2023 |
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 25 t/m 28 september 2023 |
Speelronde 1 (week 40) | ||
02 - 05 oktober 2023 | ||
ma 02 okt | E.D.C. 1 | Dens & Friends Onderbouw |
di 03 okt | Dubbeltje van Dijk | Black Bull 1 |
wo 04 okt | DC De Laar | Op de Brommerrrrr |
wo 04 okt | Bulls-Eye | Dorpshuis Ochten 1 |
wo 04 okt | Dubbel 10 | De Viersprong |
do 05 okt | De Posthoorn | Drielpuddings |
Speelronde 2 (week 41) | ||
09 - 12 oktober 2023 | ||
ma 09 okt | Black Bull 1 | De Posthoorn |
di 10 okt | Dens & Friends Onderbouw | DC De Laar |
do 12 okt | Dubbeltje van Dijk | De Viersprong |
do 12 okt | Op de Brommerrrrr | Dorpshuis Ochten 1 |
do 12 okt | Drielpuddings | E.D.C. 1 |
di 24 okt | Dubbel 10 | Bulls-Eye |
Speelronde 3 (week 42) | ||
16 - 19 oktober 2023 | ||
ma 16 okt | E.D.C. 1 | Black Bull 1 |
di 17 okt | Dorpshuis Ochten 1 | Dens & Friends Onderbouw |
wo 18 okt | Bulls-Eye | Op de Brommerrrrr |
wo 18 okt | DC De Laar | Drielpuddings |
do 19 okt | De Posthoorn | De Viersprong |
di 14 nov | Dubbeltje van Dijk | Dubbel 10 |
Speelronde 4 (week 43) | ||
23 - 26 oktober 2023 | ||
ma 23 okt | Black Bull 1 | DC De Laar |
di 24 okt | Dens & Friends Onderbouw | Op de Brommerrrrr |
wo 25 okt | Dubbel 10 | De Posthoorn |
do 26 okt | De Viersprong | E.D.C. 1 |
do 26 okt | Drielpuddings | Dorpshuis Ochten 1 |
do 26 okt | Dubbeltje van Dijk | Bulls-Eye |
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 32-Talent) ==> 30 oktober t/m 2 november 2023 |
Speelronde 5 (week 45) | ||
06 - 09 november 2023 | ||
ma 06 nov | E.D.C. 1 | Dubbel 10 |
wo 08 nov | Bulls-Eye | Dens & Friends Onderbouw |
wo 08 nov | DC De Laar | De Viersprong |
do 09 nov | Op de Brommerrrrr | Drielpuddings |
do 09 nov | De Posthoorn | Dubbeltje van Dijk |
ma 04 dec | Dorpshuis Ochten 1 | Black Bull 1 |
Speelronde 6 (week 46) | ||
13 - 16 november 2023 | ||
ma 13 nov | Black Bull 1 | Op de Brommerrrrr |
wo 15 nov | Dubbel 10 | DC De Laar |
do 16 nov | De Posthoorn | Bulls-Eye |
do 16 nov | Drielpuddings | Dens & Friends Onderbouw |
do 16 nov | De Viersprong | Dorpshuis Ochten 1 |
wo 06 dec | Dubbeltje van Dijk | E.D.C. 1 |
Speelronde 7 (week 47) | ||
20 - 23 november 2023 | ||
ma 20 nov | E.D.C. 1 | De Posthoorn |
di 21 nov | DC De Laar | Dubbeltje van Dijk |
di 21 nov | Dens & Friends Onderbouw | Black Bull 1 |
di 21 nov | Dorpshuis Ochten 1 | Dubbel 10 |
wo 22 nov | Bulls-Eye | Drielpuddings |
do 23 nov | Op de Brommerrrrr | De Viersprong |
Speelronde 8 (week 48) | ||
27 - 30 november 2023 | ||
ma 27 nov | Black Bull 1 | Drielpuddings |
wo 29 nov | Dubbel 10 | Op de Brommerrrrr |
do 30 nov | De Posthoorn | DC De Laar |
do 30 nov | De Viersprong | Dens & Friends Onderbouw |
ma 04 dec | E.D.C. 1 | Bulls-Eye |
do 21 dec | Dubbeltje van Dijk | Dorpshuis Ochten 1 |
Speelronde 9 (week 50) | ||
11 - 14 december 2023 | ||
di 12 dec | Dens & Friends Onderbouw | Dubbel 10 |
di 12 dec | Dorpshuis Ochten 1 | De Posthoorn |
wo 13 dec | Bulls-Eye | Black Bull 1 |
wo 13 dec | DC De Laar | E.D.C. 1 |
do 28 dec | Drielpuddings | De Viersprong |
di 23 jan | Op de Brommerrrrr | Dubbeltje van Dijk |
Speelronde 10 (week 51) | ||
18 - 21 december 2023 | ||
ma 18 dec | E.D.C. 1 | Dorpshuis Ochten 1 |
wo 20 dec | Dubbel 10 | Drielpuddings |
do 21 dec | De Viersprong | Black Bull 1 |
do 04 jan | De Posthoorn | Op de Brommerrrrr |
do 04 jan | Dubbeltje van Dijk | Dens & Friends Onderbouw |
do 18 jan | DC De Laar | Bulls-Eye |
Speelronde 11 (week 2) | ||
08 - 11 januari 2024 | ||
di 09 jan | Dens & Friends Onderbouw | De Posthoorn |
di 09 jan | Dorpshuis Ochten 1 | DC De Laar |
wo 10 jan | Bulls-Eye | De Viersprong |
do 11 jan | Op de Brommerrrrr | E.D.C. 1 |
do 11 jan | Drielpuddings | Dubbeltje van Dijk |
do 08 feb | Black Bull 1 | Dubbel 10 |
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 15 t/m 18 januari 2024 |
Speelronde 12 (week 4) | ||
22 - 25 januari 2024 | ||
di 23 jan | Dorpshuis Ochten 1 | Bulls-Eye |
do 25 jan | Op de Brommerrrrr | DC De Laar |
do 25 jan | De Viersprong | Dubbel 10 |
do 25 jan | Drielpuddings | De Posthoorn |
di 20 feb | Dens & Friends Onderbouw | E.D.C. 1 |
Speelronde 13 (week 5) | ||
29 januari - 01 februari 2024 | ||
ma 29 jan | E.D.C. 1 | Drielpuddings |
di 30 jan | Dorpshuis Ochten 1 | Op de Brommerrrrr |
wo 31 jan | Bulls-Eye | Dubbel 10 |
wo 31 jan | De Posthoorn | Black Bull 1 |
wo 14 feb | DC De Laar | Dens & Friends Onderbouw |
Speelronde 14 (week 6) | ||
05 - 08 februari 2024 | ||
ma 05 feb | Black Bull 1 | E.D.C. 1 |
di 06 feb | Dens & Friends Onderbouw | Dorpshuis Ochten 1 |
do 08 feb | Op de Brommerrrrr | Bulls-Eye |
do 08 feb | Drielpuddings | DC De Laar |
do 08 feb | De Viersprong | De Posthoorn |
Speelronde 15 (week 8) | ||
19 - 22 februari 2024 | ||
ma 19 feb | E.D.C. 1 | De Viersprong |
di 20 feb | Dorpshuis Ochten 1 | Drielpuddings |
wo 21 feb | DC De Laar | Black Bull 1 |
do 22 feb | Op de Brommerrrrr | Dens & Friends Onderbouw |
do 22 feb | De Posthoorn | Dubbel 10 |
Speelronde 16 (week 9) | ||
26 - 29 februari 2024 | ||
ma 26 feb | Black Bull 1 | Dorpshuis Ochten 1 |
di 27 feb | Dens & Friends Onderbouw | Bulls-Eye |
do 29 feb | Drielpuddings | Op de Brommerrrrr |
do 14 mrt | Dubbel 10 | E.D.C. 1 |
do 11 apr | De Viersprong | DC De Laar |
Speelronde 17 (week 10) | ||
04 - 07 maart 2024 | ||
di 05 mrt | Dorpshuis Ochten 1 | De Viersprong |
di 05 mrt | Dens & Friends Onderbouw | Drielpuddings |
wo 06 mrt | DC De Laar | Dubbel 10 |
wo 06 mrt | Bulls-Eye | De Posthoorn |
do 07 mrt | Op de Brommerrrrr | Black Bull 1 |
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 11 t/m 14 maart 2024 |
Speelronde 18 (week 12) | ||
18 - 21 maart 2024 | ||
ma 18 mrt | Black Bull 1 | Dens & Friends Onderbouw |
wo 20 mrt | Dubbel 10 | Dorpshuis Ochten 1 |
do 21 mrt | Drielpuddings | Bulls-Eye |
do 21 mrt | De Posthoorn | E.D.C. 1 |
do 21 mrt | De Viersprong | Op de Brommerrrrr |
Speelronde 19 (week 13) | ||
25 - 28 maart 2024 | ||
di 26 mrt | Dens & Friends Onderbouw | De Viersprong |
wo 27 mrt | DC De Laar | De Posthoorn |
wo 27 mrt | Bulls-Eye | E.D.C. 1 |
do 28 mrt | Op de Brommerrrrr | Dubbel 10 |
do 28 mrt | Drielpuddings | Black Bull 1 |
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 8 t/m 11 april 2024 |
Speelronde 20 (week 16) | ||
15 - 18 april 2024 | ||
ma 15 apr | Black Bull 1 | Bulls-Eye |
ma 15 apr | E.D.C. 1 | DC De Laar |
wo 17 apr | Dubbel 10 | Dens & Friends Onderbouw |
do 18 apr | De Posthoorn | Dorpshuis Ochten 1 |
do 18 apr | De Viersprong | Drielpuddings |
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 21 april 2024 Bij Dartclub De Rijnvogels |
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 18 APRIL 2024 GESPEELD TE ZIJN. |
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK ! |
Speelronde 21 (week 17) | ||
22 - 25 april 2024 | ||
ma 22 apr | Black Bull 1 | De Viersprong |
di 23 apr | Dorpshuis Ochten 1 | E.D.C. 1 |
wo 24 apr | Bulls-Eye | DC De Laar |
do 25 apr | Op de Brommerrrrr | De Posthoorn |
do 25 apr | Drielpuddings | Dubbel 10 |
Speelronde 22 (week 18) | ||
29 april - 02 mei 2024 | ||
ma 29 apr | E.D.C. 1 | Op de Brommerrrrr |
wo 01 mei | DC De Laar | Dorpshuis Ochten 1 |
wo 01 mei | Dubbel 10 | Black Bull 1 |
do 02 mei | De Viersprong | Bulls-Eye |
do 02 mei | De Posthoorn | Dens & Friends Onderbouw |
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 13 t/m 16 mei 2024 |
Divisiekampioenschappen ==> zondag 26 mei 2024 Bij Het Hof van Giesbeek |
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 6 juni 2024 |