Speelschema 3E
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 7 t/m 10 oktober 2019
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 14 t/m 17 oktober 2019
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 21 t/m 24 oktober 2019
 
Speelronde 1 (week 44)
28 - 31 oktober 2019
do 31 oktLocaldarts 7Trefpunttreffers 1
do 31 oktPUB 2Elster Eagles
do 31 oktDe Voorbode 2Squash Ede
do 31 oktCafé de KeijzerDe Blinkies
do 31 oktThe Old BullsDoppio Dieci
wo 20 novThe Leprechaun'sLocaldarts 3
 
Speelronde 2 (week 45)
04 - 07 november 2019
do 07 novDoppio DieciPUB 2
do 07 novElster EaglesDe Voorbode 2
do 07 novLocaldarts 3The Old Bulls
do 07 novSquash EdeCafé de Keijzer
do 07 novDe BlinkiesTrefpunttreffers 1
di 03 decThe Leprechaun'sLocaldarts 7
 
Speelronde 3 (week 46)
11 - 14 november 2019
do 14 novDe Voorbode 2Doppio Dieci
do 14 novTrefpunttreffers 1Squash Ede
do 14 novPUB 2Localdarts 3
do 14 novLocaldarts 7De Blinkies
do 14 novThe Old BullsThe Leprechaun's
do 14 novCafé de KeijzerElster Eagles
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 18 t/m 21 november 2019
 
Speelronde 4 (week 48)
25 - 28 november 2019
do 28 novElster EaglesTrefpunttreffers 1
do 28 novThe Old BullsLocaldarts 7
do 28 novSquash EdeDe Blinkies
do 28 novLocaldarts 3De Voorbode 2
do 28 novDoppio DieciCafé de Keijzer
do 28 novThe Leprechaun'sPUB 2
 
Speelronde 5 (week 49)
02 - 05 december 2019
do 05 decDe Voorbode 2The Leprechaun's
do 05 decTrefpunttreffers 1Doppio Dieci
do 05 decPUB 2The Old Bulls
do 05 decLocaldarts 7Squash Ede
do 05 decDe BlinkiesElster Eagles
do 05 decCafé de KeijzerLocaldarts 3
 
Speelronde 6 (week 50)
09 - 12 december 2019
do 12 decElster EaglesSquash Ede
do 12 decDoppio DieciDe Blinkies
do 12 decLocaldarts 3Trefpunttreffers 1
do 12 decPUB 2Localdarts 7
do 12 decThe Old BullsDe Voorbode 2
do 12 decThe Leprechaun'sCafé de Keijzer
 
Speelronde 7 (week 51)
16 - 19 december 2019
do 19 decSquash EdeDoppio Dieci
do 19 decTrefpunttreffers 1The Leprechaun's
do 19 decDe Voorbode 2PUB 2
do 19 decLocaldarts 7Elster Eagles
do 19 decDe BlinkiesLocaldarts 3
do 19 decCafé de KeijzerThe Old Bulls
 
Speelronde 8 (week 2)
06 - 09 januari 2020
do 09 janPUB 2Café de Keijzer
do 09 janThe Old BullsTrefpunttreffers 1
do 09 janLocaldarts 3Squash Ede
do 09 janDoppio DieciElster Eagles
do 09 janThe Leprechaun'sDe Blinkies
do 09 janDe Voorbode 2Localdarts 7
 
Speelronde 9 (week 3)
13 - 16 januari 2020
do 16 janSquash EdeThe Leprechaun's
do 16 janTrefpunttreffers 1PUB 2
do 16 janElster EaglesLocaldarts 3
do 16 janLocaldarts 7Doppio Dieci
do 16 janDe BlinkiesThe Old Bulls
do 16 janCafé de KeijzerDe Voorbode 2
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 20 t/m 23 januari 2020
 
Speelronde 10 (week 5)
27 - 30 januari 2020
do 30 janLocaldarts 3Doppio Dieci
do 30 janThe Old BullsSquash Ede
do 30 janDe Voorbode 2Trefpunttreffers 1
do 30 janPUB 2De Blinkies
do 30 janCafé de KeijzerLocaldarts 7
do 30 janThe Leprechaun'sElster Eagles
 
Speelronde 11 (week 6)
03 - 06 februari 2020
do 06 febSquash EdePUB 2
do 06 febTrefpunttreffers 1Café de Keijzer
do 06 febElster EaglesThe Old Bulls
do 06 febLocaldarts 7Localdarts 3
do 06 febDoppio DieciThe Leprechaun's
do 06 febDe BlinkiesDe Voorbode 2
 
Speelronde 12 (week 7)
10 - 13 februari 2020
do 13 febTrefpunttreffers 1Localdarts 7
do 13 febLocaldarts 3The Leprechaun's
do 13 febElster EaglesPUB 2
do 13 febSquash EdeDe Voorbode 2
do 13 febDoppio DieciThe Old Bulls
do 13 febDe BlinkiesCafé de Keijzer
 
Speelronde 13 (week 8)
17 - 20 februari 2020
do 20 febPUB 2Doppio Dieci
do 20 febLocaldarts 7The Leprechaun's
do 20 febThe Old BullsLocaldarts 3
do 20 febTrefpunttreffers 1De Blinkies
do 20 febCafé de KeijzerSquash Ede
do 20 febDe Voorbode 2Elster Eagles
 
Speelronde 14 (week 10)
02 - 05 maart 2020
do 05 mrtSquash EdeTrefpunttreffers 1
do 05 mrtDoppio DieciDe Voorbode 2
do 05 mrtLocaldarts 3PUB 2
do 05 mrtElster EaglesCafé de Keijzer
do 05 mrtThe Leprechaun'sThe Old Bulls
do 05 mrtDe BlinkiesLocaldarts 7
 
Speelronde 15 (week 11)
09 - 12 maart 2020
do 12 mrtDe Voorbode 2Localdarts 3
do 12 mrtTrefpunttreffers 1Elster Eagles
do 12 mrtPUB 2The Leprechaun's
do 12 mrtLocaldarts 7The Old Bulls
do 12 mrtDe BlinkiesSquash Ede
do 12 mrtCafé de KeijzerDoppio Dieci
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 16 t/m 19 maart 2020
 
Speelronde 16 (week 13)
23 - 26 maart 2020
do 26 mrtThe Old BullsPUB 2
do 26 mrtDoppio DieciTrefpunttreffers 1
do 26 mrtLocaldarts 3Café de Keijzer
do 26 mrtThe Leprechaun'sDe Voorbode 2
do 26 mrtElster EaglesDe Blinkies
do 26 mrtSquash EdeLocaldarts 7
 
Speelronde 17 (week 14)
30 maart - 02 april 2020
do 02 aprLocaldarts 7PUB 2
do 02 aprCafé de KeijzerThe Leprechaun's
do 02 aprSquash EdeElster Eagles
do 02 aprTrefpunttreffers 1Localdarts 3
do 02 aprDe Voorbode 2The Old Bulls
do 02 aprDe BlinkiesDoppio Dieci
 
Speelronde 18 (week 15)
06 - 09 april 2020
do 09 aprThe Leprechaun'sTrefpunttreffers 1
do 09 aprElster EaglesLocaldarts 7
do 09 aprLocaldarts 3De Blinkies
do 09 aprPUB 2De Voorbode 2
do 09 aprThe Old BullsCafé de Keijzer
do 09 aprDoppio DieciSquash Ede
 
Speelronde 19 (week 17)
20 - 23 april 2020
do 23 aprTrefpunttreffers 1The Old Bulls
do 23 aprDe BlinkiesThe Leprechaun's
do 23 aprCafé de KeijzerPUB 2
do 23 aprElster EaglesDoppio Dieci
do 23 aprLocaldarts 7De Voorbode 2
do 23 aprSquash EdeLocaldarts 3
 
Speelronde 20 (week 20)
11 - 14 mei 2020
do 14 meiLocaldarts 3Elster Eagles
do 14 meiPUB 2Trefpunttreffers 1
do 14 meiThe Leprechaun'sSquash Ede
do 14 meiDe Voorbode 2Café de Keijzer
do 14 meiThe Old BullsDe Blinkies
do 14 meiDoppio DieciLocaldarts 7
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 24 MEI 2020 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 18 t/m 21 mei 2020
 
Speelronde 21 (week 22)
25 - 28 mei 2020
do 28 meiElster EaglesThe Leprechaun's
do 28 meiLocaldarts 7Café de Keijzer
do 28 meiDoppio DieciLocaldarts 3
do 28 meiSquash EdeThe Old Bulls
do 28 meiDe BlinkiesPUB 2
do 28 meiTrefpunttreffers 1De Voorbode 2
 
Speelronde 22 (week 24)
08 - 11 juni 2020
do 11 juniThe Old BullsElster Eagles
do 11 juniCafé de KeijzerTrefpunttreffers 1
do 11 juniLocaldarts 3Localdarts 7
do 11 juniPUB 2Squash Ede
do 11 juniThe Leprechaun'sDoppio Dieci
do 11 juniDe Voorbode 2De Blinkies
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 15 t/m 18 juni 2020
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 15 t/m 18 juni 2020 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 28 juni 2020 Locatie: Café Kort Oisterwijck Doornenburg
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 5 juli 2020 Locatie: Dubbel 10 Arnhem
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 25 juni 2020
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.