Speelschema Ere
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 7 t/m 10 oktober 2019
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 14 t/m 17 oktober 2019
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 21 t/m 24 oktober 2019
 
Speelronde 1 (week 44)
28 - 31 oktober 2019
ma 28 oktDe HaspelVan Dijk 1
ma 28 oktToxotis 1Bulls-Eye
ma 28 oktD.C.E. 3Barretje Arnhem 1
di 29 oktLekker Veur JeOnderbouw Pensionados
di 29 oktDe Kade 45Black Bull 1
do 31 oktDe PosthoornE.D.C. 1
 
Speelronde 2 (week 45)
04 - 07 november 2019
ma 04 novBlack Bull 1Lekker Veur Je
ma 04 novToxotis 1De Kade 45
ma 04 novE.D.C. 1Van Dijk 1
di 05 novOnderbouw PensionadosD.C.E. 3
wo 06 novBulls-EyeDe Haspel
wo 06 novBarretje Arnhem 1De Posthoorn
 
Speelronde 3 (week 46)
11 - 14 november 2019
ma 11 novD.C.E. 3Black Bull 1
ma 11 novDe HaspelE.D.C. 1
di 12 novLekker Veur JeToxotis 1
di 12 novDe Kade 45Bulls-Eye
do 14 novVan Dijk 1Barretje Arnhem 1
do 14 novDe PosthoornOnderbouw Pensionados
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 18 t/m 21 november 2019
 
Speelronde 4 (week 48)
25 - 28 november 2019
ma 25 novToxotis 1D.C.E. 3
ma 25 novBlack Bull 1De Posthoorn
di 26 novOnderbouw PensionadosVan Dijk 1
di 26 novDe Kade 45De Haspel
wo 27 novBarretje Arnhem 1E.D.C. 1
wo 27 novBulls-EyeLekker Veur Je
 
Speelronde 5 (week 49)
02 - 05 december 2019
ma 02 decDe HaspelBarretje Arnhem 1
ma 02 decE.D.C. 1Onderbouw Pensionados
di 03 decLekker Veur JeDe Kade 45
do 05 decVan Dijk 1Black Bull 1
wo 18 decDe PosthoornToxotis 1
ma 23 decD.C.E. 3Bulls-Eye
 
Speelronde 6 (week 50)
09 - 12 december 2019
ma 09 decBlack Bull 1E.D.C. 1
ma 09 decToxotis 1Van Dijk 1
di 10 decOnderbouw PensionadosBarretje Arnhem 1
di 10 decLekker Veur JeDe Haspel
di 10 decDe Kade 45D.C.E. 3
wo 11 decBulls-EyeDe Posthoorn
 
Speelronde 7 (week 51)
16 - 19 december 2019
ma 16 decD.C.E. 3Lekker Veur Je
ma 16 decDe HaspelOnderbouw Pensionados
ma 16 decE.D.C. 1Toxotis 1
wo 18 decBarretje Arnhem 1Black Bull 1
do 19 decVan Dijk 1Bulls-Eye
do 19 decDe PosthoornDe Kade 45
 
Speelronde 8 (week 2)
06 - 09 januari 2020
ma 06 janToxotis 1Barretje Arnhem 1
ma 06 janBlack Bull 1Onderbouw Pensionados
ma 06 janD.C.E. 3De Haspel
di 07 janLekker Veur JeDe Posthoorn
di 07 janDe Kade 45Van Dijk 1
wo 08 janBulls-EyeE.D.C. 1
 
Speelronde 9 (week 3)
13 - 16 januari 2020
ma 13 janDe HaspelBlack Bull 1
ma 13 janE.D.C. 1De Kade 45
di 14 janOnderbouw PensionadosToxotis 1
wo 15 janBarretje Arnhem 1Bulls-Eye
do 16 janVan Dijk 1Lekker Veur Je
do 16 janDe PosthoornD.C.E. 3
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 20 t/m 23 januari 2020
 
Speelronde 10 (week 5)
27 - 30 januari 2020
ma 27 janToxotis 1Black Bull 1
ma 27 janD.C.E. 3Van Dijk 1
di 28 janDe Kade 45Barretje Arnhem 1
di 28 janLekker Veur JeE.D.C. 1
wo 29 janBulls-EyeOnderbouw Pensionados
do 30 janDe PosthoornDe Haspel
 
Speelronde 11 (week 6)
03 - 06 februari 2020
ma 03 febDe HaspelToxotis 1
ma 03 febBlack Bull 1Bulls-Eye
ma 03 febE.D.C. 1D.C.E. 3
di 04 febOnderbouw PensionadosDe Kade 45
wo 05 febBarretje Arnhem 1Lekker Veur Je
do 06 febVan Dijk 1De Posthoorn
 
Speelronde 12 (week 7)
10 - 13 februari 2020
ma 10 febBlack Bull 1De Kade 45
ma 10 febE.D.C. 1De Posthoorn
di 11 febOnderbouw PensionadosLekker Veur Je
wo 12 febBulls-EyeToxotis 1
wo 12 febBarretje Arnhem 1D.C.E. 3
do 13 febVan Dijk 1De Haspel
 
Speelronde 13 (week 8)
17 - 20 februari 2020
ma 17 febDe HaspelBulls-Eye
ma 17 febD.C.E. 3Onderbouw Pensionados
di 18 febLekker Veur JeBlack Bull 1
di 18 febDe Kade 45Toxotis 1
do 20 febVan Dijk 1E.D.C. 1
do 20 febDe PosthoornBarretje Arnhem 1
 
Speelronde 14 (week 10)
02 - 05 maart 2020
ma 02 mrtBlack Bull 1D.C.E. 3
ma 02 mrtToxotis 1Lekker Veur Je
ma 02 mrtE.D.C. 1De Haspel
di 03 mrtOnderbouw PensionadosDe Posthoorn
wo 04 mrtBarretje Arnhem 1Van Dijk 1
wo 04 mrtBulls-EyeDe Kade 45
 
Speelronde 15 (week 11)
09 - 12 maart 2020
ma 09 mrtD.C.E. 3Toxotis 1
ma 09 mrtDe HaspelDe Kade 45
ma 09 mrtE.D.C. 1Barretje Arnhem 1
di 10 mrtLekker Veur JeBulls-Eye
do 12 mrtVan Dijk 1Onderbouw Pensionados
do 12 mrtDe PosthoornBlack Bull 1
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 16 t/m 19 maart 2020
 
Speelronde 16 (week 13)
23 - 26 maart 2020
ma 23 mrtBlack Bull 1Van Dijk 1
ma 23 mrtToxotis 1De Posthoorn
di 24 mrtDe Kade 45Lekker Veur Je
di 24 mrtOnderbouw PensionadosE.D.C. 1
wo 25 mrtBulls-EyeD.C.E. 3
wo 25 mrtBarretje Arnhem 1De Haspel
 
Speelronde 17 (week 14)
30 maart - 02 april 2020
ma 30 mrtDe HaspelLekker Veur Je
ma 30 mrtD.C.E. 3De Kade 45
ma 30 mrtE.D.C. 1Black Bull 1
wo 01 aprBarretje Arnhem 1Onderbouw Pensionados
do 02 aprDe PosthoornBulls-Eye
do 02 aprVan Dijk 1Toxotis 1
 
Speelronde 18 (week 15)
06 - 09 april 2020
ma 06 aprToxotis 1E.D.C. 1
ma 06 aprBlack Bull 1Barretje Arnhem 1
di 07 aprOnderbouw PensionadosDe Haspel
di 07 aprLekker Veur JeD.C.E. 3
di 07 aprDe Kade 45De Posthoorn
wo 08 aprBulls-EyeVan Dijk 1
 
Speelronde 19 (week 17)
20 - 23 april 2020
ma 20 aprE.D.C. 1Bulls-Eye
ma 20 aprDe HaspelD.C.E. 3
di 21 aprOnderbouw PensionadosBlack Bull 1
wo 22 aprBarretje Arnhem 1Toxotis 1
do 23 aprVan Dijk 1De Kade 45
do 23 aprDe PosthoornLekker Veur Je
 
Speelronde 20 (week 20)
11 - 14 mei 2020
ma 11 meiToxotis 1Onderbouw Pensionados
ma 11 meiD.C.E. 3De Posthoorn
ma 11 meiBlack Bull 1De Haspel
di 12 meiLekker Veur JeVan Dijk 1
di 12 meiDe Kade 45E.D.C. 1
wo 13 meiBulls-EyeBarretje Arnhem 1
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 24 MEI 2020 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 18 t/m 21 mei 2020
 
Speelronde 21 (week 22)
25 - 28 mei 2020
ma 25 meiDe HaspelDe Posthoorn
ma 25 meiBlack Bull 1Toxotis 1
ma 25 meiE.D.C. 1Lekker Veur Je
di 26 meiOnderbouw PensionadosBulls-Eye
wo 27 meiBarretje Arnhem 1De Kade 45
do 28 meiVan Dijk 1D.C.E. 3
 
Speelronde 22 (week 24)
08 - 11 juni 2020
ma 08 juniToxotis 1De Haspel
ma 08 juniD.C.E. 3E.D.C. 1
di 09 juniDe Kade 45Onderbouw Pensionados
di 09 juniLekker Veur JeBarretje Arnhem 1
wo 10 juniBulls-EyeBlack Bull 1
do 11 juniDe PosthoornVan Dijk 1
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 15 t/m 18 juni 2020
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 15 t/m 18 juni 2020 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 28 juni 2020 Locatie: Café Kort Oisterwijck Doornenburg
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 5 juli 2020 Locatie: Dubbel 10 Arnhem
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 25 juni 2020
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.