Speelschema 3D
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E | 3F

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 8 t/m 11 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 15 t/m 18 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 22 t/m 25 oktober 2018
 
Speelronde 1 (week 44)
29 oktober - 01 november 2018
wo 31 oktD.C.P. 2All Stars ****
wo 31 oktLady RebelVan Dijk 2
wo 31 oktDuiventil we dropAlpa Team
wo 31 oktDe Dweilen't Elsterdammertje
wo 31 oktD.C.E. 2't Wur Tied
 
Speelronde 2 (week 45)
05 - 08 november 2018
wo 07 novDuiventil we dropD.C.P. 2
wo 07 novAlpa TeamD.C.E. 2
wo 07 novVan Dijk 2Loose Darts 3
wo 07 nov't ElsterdammertjeAll Stars ****
wo 07 nov't Wur TiedLady Rebel
 
Speelronde 3 (week 46)
12 - 15 november 2018
wo 14 novLoose Darts 3't Wur Tied
wo 14 novD.C.P. 2't Elsterdammertje
wo 14 novLady RebelAlpa Team
wo 14 novD.C.E. 2Duiventil we drop
wo 14 novDe DweilenVan Dijk 2
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 19 t/m 22 november 2018
 
Speelronde 4 (week 48)
26 - 29 november 2018
wo 28 novVan Dijk 2All Stars ****
wo 28 novAlpa TeamLoose Darts 3
wo 28 nov't Wur TiedDe Dweilen
wo 28 novDuiventil we dropLady Rebel
wo 28 novD.C.E. 2D.C.P. 2
 
Speelronde 5 (week 50)
10 - 13 december 2018
wo 12 decLoose Darts 3Duiventil we drop
wo 12 decAll Stars ****'t Wur Tied
wo 12 dec't ElsterdammertjeVan Dijk 2
wo 12 decDe DweilenAlpa Team
wo 02 janLady RebelD.C.E. 2
 
Speelronde 6 (week 51)
17 - 20 december 2018
wo 19 decAlpa TeamAll Stars ****
wo 19 decLady RebelD.C.P. 2
wo 19 decD.C.E. 2Loose Darts 3
wo 19 decDuiventil we dropDe Dweilen
wo 19 dec't Wur Tied't Elsterdammertje
 
Speelronde 7 (week 2)
07 - 10 januari 2019
wo 09 janD.C.P. 2Van Dijk 2
wo 09 jan't ElsterdammertjeAlpa Team
wo 09 janDe DweilenD.C.E. 2
wo 30 janLoose Darts 3Lady Rebel
wo 30 janAll Stars ****Duiventil we drop
 
Speelronde 8 (week 3)
14 - 17 januari 2019
wo 16 janLady RebelDe Dweilen
wo 16 janDuiventil we drop't Elsterdammertje
wo 16 janLoose Darts 3D.C.P. 2
wo 16 janD.C.E. 2All Stars ****
wo 30 jan't Wur TiedVan Dijk 2
 
Speelronde 9 (week 4)
21 - 24 januari 2019
wo 23 janVan Dijk 2Alpa Team
wo 23 janD.C.P. 2't Wur Tied
wo 23 jan't ElsterdammertjeD.C.E. 2
wo 23 janDe DweilenLoose Darts 3
wo 23 janAll Stars ****Lady Rebel
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 28 t/m 31 januari 2019
 
Speelronde 10 (week 6)
04 - 07 februari 2019
wo 06 febAlpa Team't Wur Tied
wo 06 febLady Rebel't Elsterdammertje
wo 06 febLoose Darts 3All Stars ****
wo 06 febDe DweilenD.C.P. 2
wo 06 febDuiventil we dropVan Dijk 2
 
Speelronde 11 (week 7)
11 - 14 februari 2019
wo 13 febVan Dijk 2D.C.E. 2
wo 13 febD.C.P. 2Alpa Team
wo 13 feb't Wur TiedDuiventil we drop
wo 13 feb't ElsterdammertjeLoose Darts 3
wo 13 febAll Stars ****De Dweilen
 
Speelronde 12 (week 8)
18 - 21 februari 2019
wo 20 febAlpa TeamDuiventil we drop
wo 20 febVan Dijk 2Lady Rebel
wo 20 feb't Wur TiedD.C.E. 2
wo 20 feb't ElsterdammertjeDe Dweilen
wo 27 mrtAll Stars ****D.C.P. 2
 
Speelronde 13 (week 9)
25 - 28 februari 2019
wo 27 febLady Rebel't Wur Tied
wo 27 febAll Stars ****'t Elsterdammertje
wo 27 febD.C.E. 2Alpa Team
wo 27 febLoose Darts 3Van Dijk 2
wo 27 febD.C.P. 2Duiventil we drop
 
Speelronde 14 (week 11)
11 - 14 maart 2019
wo 13 mrtAlpa TeamLady Rebel
wo 13 mrtVan Dijk 2De Dweilen
wo 13 mrtDuiventil we dropD.C.E. 2
wo 13 mrt't ElsterdammertjeD.C.P. 2
wo 13 mrt't Wur TiedLoose Darts 3
 
Speelronde 15 (week 12)
18 - 21 maart 2019
wo 20 mrtD.C.P. 2D.C.E. 2
wo 20 mrtLady RebelDuiventil we drop
wo 20 mrtDe Dweilen't Wur Tied
wo 20 mrtAll Stars ****Van Dijk 2
wo 27 mrtLoose Darts 3Alpa Team
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 25 t/m 28 maart 2019
 
Speelronde 16 (week 14)
01 - 04 april 2019
wo 03 aprD.C.E. 2Lady Rebel
wo 03 aprDuiventil we dropLoose Darts 3
wo 03 aprAlpa TeamDe Dweilen
wo 03 aprVan Dijk 2't Elsterdammertje
wo 03 apr't Wur TiedAll Stars ****
 
Speelronde 17 (week 15)
08 - 11 april 2019
wo 10 aprD.C.P. 2Lady Rebel
wo 10 aprAll Stars ****Alpa Team
wo 10 aprLoose Darts 3D.C.E. 2
wo 10 apr't Elsterdammertje't Wur Tied
wo 10 aprDe DweilenDuiventil we drop
 
Speelronde 18 (week 16)
15 - 18 april 2019
wo 17 aprDuiventil we dropAll Stars ****
wo 17 aprLady RebelLoose Darts 3
wo 17 aprAlpa Team't Elsterdammertje
wo 17 aprD.C.E. 2De Dweilen
wo 17 aprVan Dijk 2D.C.P. 2
 
Speelronde 19 (week 19)
06 - 09 mei 2019
wo 08 meiAll Stars ****D.C.E. 2
wo 08 meiVan Dijk 2't Wur Tied
wo 08 meiDe DweilenLady Rebel
wo 08 meiD.C.P. 2Loose Darts 3
wo 08 mei't ElsterdammertjeDuiventil we drop
 
Speelronde 20 (week 20)
13 - 16 mei 2019
wo 15 meiAlpa TeamVan Dijk 2
wo 15 meiLoose Darts 3De Dweilen
wo 15 meiD.C.E. 2't Elsterdammertje
wo 15 mei't Wur TiedD.C.P. 2
wo 15 meiLady RebelAll Stars ****
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 19 MEI 2019 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Speelronde 21 (week 21)
20 - 23 mei 2019
wo 22 meiVan Dijk 2Duiventil we drop
wo 22 meiD.C.P. 2De Dweilen
wo 22 mei't Wur TiedAlpa Team
wo 22 mei't ElsterdammertjeLady Rebel
wo 22 meiAll Stars ****Loose Darts 3
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 27 t/m 30 mei 2019
 
Speelronde 22 (week 23)
03 - 06 juni 2019
wo 05 juniD.C.E. 2Van Dijk 2
wo 05 juniDe DweilenAll Stars ****
wo 05 juniAlpa TeamD.C.P. 2
wo 05 juniDuiventil we drop't Wur Tied
wo 05 juniLoose Darts 3't Elsterdammertje
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 17 t/m 20 juni 2019
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 17 t/m 20 juni 2019 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 juni 2019 (locatie: Café 't Haspeltje Zevenaar)
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 30 juni 2019 (locatie: Het Hof van Giesbeek)
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 27 juni 2019
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.