Speelschema 2D
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E | 3F

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 8 t/m 11 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 15 t/m 18 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 22 t/m 25 oktober 2018
 
Speelronde 1 (week 44)
29 oktober - 01 november 2018
do 01 novBrouwershof 2Hatseflats
do 01 novSportcafé WestBarretje 97
do 01 novSquash EdeTeam Platinum
do 01 novLocaldarts 2Skippy's 4
do 01 novPoar Neem'nUniek
 
Speelronde 2 (week 45)
05 - 08 november 2018
do 08 novSquash EdeBrouwershof 2
do 08 novTeam PlatinumPoar Neem'n
do 08 novBarretje 97No Score
do 08 novSkippy's 4Hatseflats
do 08 novUniekSportcafé West
 
Speelronde 3 (week 46)
12 - 15 november 2018
do 15 novNo ScoreUniek
do 15 novBrouwershof 2Skippy's 4
do 15 novSportcafé WestTeam Platinum
do 15 novPoar Neem'nSquash Ede
do 15 novLocaldarts 2Barretje 97
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 19 t/m 22 november 2018
 
Speelronde 4 (week 48)
26 - 29 november 2018
do 29 novBarretje 97Hatseflats
do 29 novUniekLocaldarts 2
do 29 novSquash EdeSportcafé West
do 29 novPoar Neem'nBrouwershof 2
do 06 decTeam PlatinumNo Score
 
Speelronde 5 (week 50)
10 - 13 december 2018
do 13 decNo ScoreSquash Ede
do 13 decHatseflatsUniek
do 13 decSportcafé WestPoar Neem'n
do 13 decSkippy's 4Barretje 97
do 13 decLocaldarts 2Team Platinum
 
Speelronde 6 (week 51)
17 - 20 december 2018
do 20 decTeam PlatinumHatseflats
do 20 decSportcafé WestBrouwershof 2
do 20 decPoar Neem'nNo Score
do 20 decSquash EdeLocaldarts 2
do 20 decUniekSkippy's 4
 
Speelronde 7 (week 2)
07 - 10 januari 2019
do 10 janNo ScoreSportcafé West
do 10 janBrouwershof 2Barretje 97
do 10 janSkippy's 4Team Platinum
do 10 janLocaldarts 2Poar Neem'n
do 10 janHatseflatsSquash Ede
 
Speelronde 8 (week 3)
14 - 17 januari 2019
do 17 janSportcafé WestLocaldarts 2
do 17 janUniekBarretje 97
do 17 janSquash EdeSkippy's 4
do 17 janNo ScoreBrouwershof 2
do 17 janPoar Neem'nHatseflats
 
Speelronde 9 (week 4)
21 - 24 januari 2019
do 24 janBarretje 97Team Platinum
do 24 janBrouwershof 2Uniek
do 24 janSkippy's 4Poar Neem'n
do 24 janLocaldarts 2No Score
do 24 janHatseflatsSportcafé West
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 28 t/m 31 januari 2019
 
Speelronde 10 (week 6)
04 - 07 februari 2019
do 07 febTeam PlatinumUniek
do 07 febSportcafé WestSkippy's 4
do 07 febNo ScoreHatseflats
do 07 febLocaldarts 2Brouwershof 2
do 07 febSquash EdeBarretje 97
 
Speelronde 11 (week 7)
11 - 14 februari 2019
do 14 febBarretje 97Poar Neem'n
do 14 febBrouwershof 2Team Platinum
do 14 febUniekSquash Ede
do 14 febSkippy's 4No Score
do 14 febHatseflatsLocaldarts 2
 
Speelronde 12 (week 8)
18 - 21 februari 2019
do 21 febHatseflatsBrouwershof 2
do 21 febTeam PlatinumSquash Ede
do 21 febBarretje 97Sportcafé West
do 21 febUniekPoar Neem'n
do 21 febSkippy's 4Localdarts 2
 
Speelronde 13 (week 9)
25 - 28 februari 2019
do 28 febSportcafé WestUniek
do 28 febHatseflatsSkippy's 4
do 28 febPoar Neem'nTeam Platinum
do 28 febNo ScoreBarretje 97
do 28 febBrouwershof 2Squash Ede
 
Speelronde 14 (week 11)
11 - 14 maart 2019
do 14 mrtTeam PlatinumSportcafé West
do 14 mrtBarretje 97Localdarts 2
do 14 mrtSquash EdePoar Neem'n
do 14 mrtSkippy's 4Brouwershof 2
do 14 mrtUniekNo Score
 
Speelronde 15 (week 12)
18 - 21 maart 2019
do 21 mrtNo ScoreTeam Platinum
do 21 mrtBrouwershof 2Poar Neem'n
do 21 mrtSportcafé WestSquash Ede
do 21 mrtLocaldarts 2Uniek
do 21 mrtHatseflatsBarretje 97
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 25 t/m 28 maart 2019
 
Speelronde 16 (week 14)
01 - 04 april 2019
do 04 aprPoar Neem'nSportcafé West
do 04 aprSquash EdeNo Score
do 04 aprTeam PlatinumLocaldarts 2
do 04 aprBarretje 97Skippy's 4
do 04 aprUniekHatseflats
 
Speelronde 17 (week 15)
08 - 11 april 2019
do 11 aprBrouwershof 2Sportcafé West
do 11 aprHatseflatsTeam Platinum
do 11 aprNo ScorePoar Neem'n
do 11 aprSkippy's 4Uniek
do 11 aprLocaldarts 2Squash Ede
 
Speelronde 18 (week 16)
15 - 18 april 2019
do 18 aprSquash EdeHatseflats
do 18 aprSportcafé WestNo Score
do 18 aprTeam PlatinumSkippy's 4
do 18 aprPoar Neem'nLocaldarts 2
do 18 aprBarretje 97Brouwershof 2
 
Speelronde 19 (week 19)
06 - 09 mei 2019
do 09 meiHatseflatsPoar Neem'n
do 09 meiBarretje 97Uniek
do 09 meiLocaldarts 2Sportcafé West
do 09 meiBrouwershof 2No Score
do 09 meiSkippy's 4Squash Ede
 
Speelronde 20 (week 20)
13 - 16 mei 2019
do 16 meiTeam PlatinumBarretje 97
do 16 meiNo ScoreLocaldarts 2
do 16 meiPoar Neem'nSkippy's 4
do 16 meiUniekBrouwershof 2
do 16 meiSportcafé WestHatseflats
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 19 MEI 2019 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Speelronde 21 (week 21)
20 - 23 mei 2019
do 23 meiBarretje 97Squash Ede
do 23 meiBrouwershof 2Localdarts 2
do 23 meiUniekTeam Platinum
do 23 meiSkippy's 4Sportcafé West
do 23 meiHatseflatsNo Score
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 27 t/m 30 mei 2019
 
Speelronde 22 (week 23)
03 - 06 juni 2019
do 06 juniPoar Neem'nBarretje 97
do 06 juniLocaldarts 2Hatseflats
do 06 juniTeam PlatinumBrouwershof 2
do 06 juniSquash EdeUniek
do 06 juniNo ScoreSkippy's 4
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 17 t/m 20 juni 2019
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 17 t/m 20 juni 2019 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 juni 2019 (locatie: Café 't Haspeltje Zevenaar)
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 30 juni 2019 (locatie: Het Hof van Giesbeek)
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 27 juni 2019
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.