Speelschema 1B
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E | 3F

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 8 t/m 11 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 15 t/m 18 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 22 t/m 25 oktober 2018
 
Speelronde 1 (week 44)
29 oktober - 01 november 2018
ma 29 oktCafé De Zwaan P4WDC Beneden Pijl
ma 29 oktD.C.E. 1De Posthoorn 2
ma 29 okt2.68 On The MoveBrouwershof
wo 31 oktDouble TroubleDoe Maar Wat
wo 31 oktPinthittersDC De Rijnvogels 1
do 01 novHet SchilderijTapperij Bulls
 
Speelronde 2 (week 45)
05 - 08 november 2018
ma 05 nov2.68 On The MoveCafé De Zwaan P4
di 06 novDoe Maar WatWDC Beneden Pijl
wo 07 novDC De Rijnvogels 1D.C.E. 1
do 08 novDe Posthoorn 2Het Schilderij
do 08 novBrouwershofPinthitters
do 08 novTapperij BullsDouble Trouble
 
Speelronde 3 (week 46)
12 - 15 november 2018
ma 12 novD.C.E. 1Brouwershof
ma 12 novCafé De Zwaan P4Doe Maar Wat
di 13 novWDC Beneden PijlTapperij Bulls
wo 14 novPinthitters2.68 On The Move
wo 14 novDouble TroubleDe Posthoorn 2
do 15 novHet SchilderijDC De Rijnvogels 1
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 19 t/m 22 november 2018
 
Speelronde 4 (week 48)
26 - 29 november 2018
ma 26 nov2.68 On The MoveD.C.E. 1
wo 28 novPinthittersCafé De Zwaan P4
wo 28 novDC De Rijnvogels 1Double Trouble
do 29 novTapperij BullsDoe Maar Wat
do 29 novBrouwershofHet Schilderij
di 04 decDe Posthoorn 2WDC Beneden Pijl
 
Speelronde 5 (week 50)
10 - 13 december 2018
ma 10 decD.C.E. 1Pinthitters
ma 10 decCafé De Zwaan P4Tapperij Bulls
di 11 decWDC Beneden PijlDC De Rijnvogels 1
di 11 decDoe Maar WatDe Posthoorn 2
wo 12 decDouble TroubleBrouwershof
do 13 decHet Schilderij2.68 On The Move
 
Speelronde 6 (week 51)
17 - 20 december 2018
ma 17 decD.C.E. 1Café De Zwaan P4
ma 17 dec2.68 On The MoveDouble Trouble
wo 19 decDC De Rijnvogels 1Doe Maar Wat
wo 19 decPinthittersHet Schilderij
do 20 decBrouwershofWDC Beneden Pijl
do 27 decDe Posthoorn 2Tapperij Bulls
 
Speelronde 7 (week 2)
07 - 10 januari 2019
ma 07 janCafé De Zwaan P4De Posthoorn 2
di 08 janWDC Beneden Pijl2.68 On The Move
di 08 janDoe Maar WatBrouwershof
wo 09 janDouble TroublePinthitters
do 10 janTapperij BullsDC De Rijnvogels 1
do 10 janHet SchilderijD.C.E. 1
 
Speelronde 8 (week 3)
14 - 17 januari 2019
ma 14 janD.C.E. 1Double Trouble
ma 14 jan2.68 On The MoveDoe Maar Wat
wo 16 janPinthittersWDC Beneden Pijl
wo 16 janDC De Rijnvogels 1De Posthoorn 2
do 17 janBrouwershofTapperij Bulls
do 17 janHet SchilderijCafé De Zwaan P4
 
Speelronde 9 (week 4)
21 - 24 januari 2019
ma 21 janCafé De Zwaan P4DC De Rijnvogels 1
wo 23 janWDC Beneden PijlD.C.E. 1
wo 23 janDouble TroubleHet Schilderij
do 24 janTapperij Bulls2.68 On The Move
do 24 janDe Posthoorn 2Brouwershof
di 29 janDoe Maar WatPinthitters
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 28 t/m 31 januari 2019
 
Speelronde 10 (week 6)
04 - 07 februari 2019
ma 04 feb2.68 On The MoveDe Posthoorn 2
wo 06 febPinthittersTapperij Bulls
wo 06 febDouble TroubleCafé De Zwaan P4
do 07 febBrouwershofDC De Rijnvogels 1
do 07 febHet SchilderijWDC Beneden Pijl
ma 18 febD.C.E. 1Doe Maar Wat
 
Speelronde 11 (week 7)
11 - 14 februari 2019
ma 11 febCafé De Zwaan P4Brouwershof
di 12 febWDC Beneden PijlDouble Trouble
di 12 febDoe Maar WatHet Schilderij
wo 13 febDC De Rijnvogels 12.68 On The Move
do 14 febTapperij BullsD.C.E. 1
do 14 febDe Posthoorn 2Pinthitters
 
Speelronde 12 (week 8)
18 - 21 februari 2019
di 19 febWDC Beneden PijlCafé De Zwaan P4
di 19 febDoe Maar WatDouble Trouble
wo 20 febDC De Rijnvogels 1Pinthitters
do 21 febBrouwershof2.68 On The Move
do 21 febDe Posthoorn 2D.C.E. 1
do 21 febTapperij BullsHet Schilderij
 
Speelronde 13 (week 9)
25 - 28 februari 2019
ma 25 febD.C.E. 1DC De Rijnvogels 1
ma 25 febCafé De Zwaan P42.68 On The Move
di 26 febPinthittersBrouwershof
di 26 febWDC Beneden PijlDoe Maar Wat
wo 27 febDouble TroubleTapperij Bulls
do 28 febHet SchilderijDe Posthoorn 2
 
Speelronde 14 (week 11)
11 - 14 maart 2019
ma 11 mrt2.68 On The MovePinthitters
di 12 mrtDoe Maar WatCafé De Zwaan P4
wo 13 mrtDC De Rijnvogels 1Het Schilderij
do 14 mrtTapperij BullsWDC Beneden Pijl
do 14 mrtBrouwershofD.C.E. 1
di 26 mrtDe Posthoorn 2Double Trouble
 
Speelronde 15 (week 12)
18 - 21 maart 2019
ma 18 mrtD.C.E. 12.68 On The Move
ma 18 mrtCafé De Zwaan P4Pinthitters
di 19 mrtWDC Beneden PijlDe Posthoorn 2
di 19 mrtDoe Maar WatTapperij Bulls
wo 20 mrtDouble TroubleDC De Rijnvogels 1
do 21 mrtHet SchilderijBrouwershof
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 25 t/m 28 maart 2019
 
Speelronde 16 (week 14)
01 - 04 april 2019
ma 01 apr2.68 On The MoveHet Schilderij
wo 03 aprPinthittersD.C.E. 1
wo 03 aprDC De Rijnvogels 1WDC Beneden Pijl
do 04 aprBrouwershofDouble Trouble
do 04 aprDe Posthoorn 2Doe Maar Wat
do 04 aprTapperij BullsCafé De Zwaan P4
 
Speelronde 17 (week 15)
08 - 11 april 2019
di 09 aprWDC Beneden PijlBrouwershof
di 09 aprDoe Maar WatDC De Rijnvogels 1
do 11 aprCafé De Zwaan P4D.C.E. 1
do 11 aprTapperij BullsDe Posthoorn 2
do 11 aprHet SchilderijPinthitters
wo 24 aprDouble Trouble2.68 On The Move
 
Speelronde 18 (week 16)
15 - 18 april 2019
ma 15 apr2.68 On The MoveWDC Beneden Pijl
ma 15 aprD.C.E. 1Het Schilderij
wo 17 aprPinthittersDouble Trouble
do 18 aprBrouwershofDoe Maar Wat
do 25 aprDe Posthoorn 2Café De Zwaan P4
wo 01 meiDC De Rijnvogels 1Tapperij Bulls
 
Speelronde 19 (week 19)
06 - 09 mei 2019
ma 06 meiCafé De Zwaan P4Het Schilderij
di 07 meiWDC Beneden PijlPinthitters
di 07 meiDoe Maar Wat2.68 On The Move
wo 08 meiDouble TroubleD.C.E. 1
do 09 meiDe Posthoorn 2DC De Rijnvogels 1
do 09 meiTapperij BullsBrouwershof
 
Speelronde 20 (week 20)
13 - 16 mei 2019
ma 13 meiD.C.E. 1WDC Beneden Pijl
ma 13 mei2.68 On The MoveTapperij Bulls
wo 15 meiPinthittersDoe Maar Wat
wo 15 meiDC De Rijnvogels 1Café De Zwaan P4
do 16 meiBrouwershofDe Posthoorn 2
do 16 meiHet SchilderijDouble Trouble
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 19 MEI 2019 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Speelronde 21 (week 21)
20 - 23 mei 2019
ma 20 meiCafé De Zwaan P4Double Trouble
di 21 meiDoe Maar WatD.C.E. 1
di 21 meiWDC Beneden PijlHet Schilderij
wo 22 meiDC De Rijnvogels 1Brouwershof
do 23 meiDe Posthoorn 22.68 On The Move
do 23 meiTapperij BullsPinthitters
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 27 t/m 30 mei 2019
 
Speelronde 22 (week 23)
03 - 06 juni 2019
ma 03 juniD.C.E. 1Tapperij Bulls
ma 03 juni2.68 On The MoveDC De Rijnvogels 1
wo 05 juniPinthittersDe Posthoorn 2
wo 05 juniDouble TroubleWDC Beneden Pijl
do 06 juniBrouwershofCafé De Zwaan P4
do 06 juniHet SchilderijDoe Maar Wat
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 17 t/m 20 juni 2019
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 17 t/m 20 juni 2019 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 juni 2019 (locatie: Café 't Haspeltje Zevenaar)
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 30 juni 2019 (locatie: Het Hof van Giesbeek)
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 27 juni 2019
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.