Speelschema Talent
| Master | Talent

Speelweek 1 (week 41)
Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 8 t/m 11 oktober 2018
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 08 oktDe Rebellen 2 (3A)Sportcafé West (2D)18
ma 08 oktDe Aangooi (3B)De Prutsers (3C)13
ma 08 oktMadhouse Henkies (3A)Q's No Score (3B)14
di 09 oktShang-Hai (2B)D.C.E. Boss Baby's (2C)1
di 09 oktChartreuse Geel (2A)Bellamy FM (3B)21
di 09 oktDe Dorpsherberg 2.2 (3C)The Leprechaun's (3E)2
di 09 oktE.M.M. 1 (2B)Localdarts 3 (3E)23
di 09 oktZet Hem Op! (3C)De Ballon (3E)5
di 09 oktThe Predators (2B)Localdarts 7 (2A)19
wo 10 oktVan Dijk 2 (3D)WDC Sub Zero (3C)4
wo 10 oktD.C.E. The Tower Throwers (3B)Q's Busters (3C)11
wo 10 oktLoose Darts 5 (2C)PUB 2 (3E)20
wo 10 oktDC De Laar 2 (2B)Gans & Co (3E)15
wo 10 oktDuiventil we drop (3D)De Dorpsherberg 3 (3B)17
wo 10 oktDe Dweilen (3D)Q's Bazinga (3C)2
wo 10 oktD.C.E. 2 (3D)Witte Paard 3 (3B)24
wo 10 oktHet Kolensteegje (3B)Tapperij 3 (3A)9
do 11 oktDe Doffers 1 (3F)WDC The Trooper (2A)16
do 11 oktTeam Platinum (2D)De Muppets (2B)6
do 11 oktElster Eagles (3E)Team Disaster (3B)3
do 11 oktSquash Ede (2D)'t Wur Tied (3D)10
do 11 oktKeijzer 13 (3F)Schutterberg No Spang! (3F)1
do 11 oktLocaldarts 4 (3F)De Posthoorn B.E.D. (3F)22
do 11 oktD.T. Café de Tol 2 (3F)D.C. De Viersprong (3A)12
do 11 oktDe Klok 5 (3E)Café de Keijzer (3A)7
ma 15 oktDe Jantjes (2B)D.C.P. 2 (3D)8
 
Speelweek 2 (week 42)
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 15 t/m 18 oktober 2018
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 15 oktBellamy FM (3B)Dick's Inn Double Out (3A)21
ma 15 oktDe Dorpsherberg 3 (3B)The Old Bulls (3F)17
ma 15 oktTapperij 3 (3A)'t Elsterdammertje (3D)9
di 16 oktWDC Sub Zero (3C)D.C.P. 1 (2B)4
di 16 oktWDC The Trooper (2A)Lady Rebel (3D)16
di 16 oktQ's Busters (3C)De Kade 2 (3B)11
di 16 oktQ's Bazinga (3C)De Dorpsherberg 2.2 (3C)2
di 16 oktDe Prutsers (3C)Full House (3A)13
wo 17 oktDe Muppets (2B)Uniek (2D)6
wo 17 oktD.C.P. 2 (3D)De Stofwolk (3C)8
wo 17 oktTeam Disaster (3B)Q's Downtown Madhouseboys (3E)3
wo 17 okt't Wur Tied (3D)Partycentrum Floor (3C)10
wo 17 oktD.C.E. Boss Baby's (2C)Keijzer 13 (3F)1
wo 17 oktD.C. De Viersprong (3A)De Klok 4 (3A)12
wo 17 oktWitte Paard 3 (3B)Alpa Team (3D)24
wo 17 oktQ's No Score (3B)Localdarts 5 / Net Nie (3A)14
do 18 oktSchutterberg No Spang! (3F)Shang-Hai (2B)1
do 18 oktLocaldarts 3 (3E)D.C.E. 6.1 (3A)23
do 18 oktSportcafé West (2D)Wat & ½ Wat (2C)18
do 18 oktPUB 2 (3E)Localdarts 2 (2D)20
do 18 oktGans & Co (3E)Matsers 1 (3A)15
do 18 oktDe Ballon (3E)Kan Makkeluk (2C)5
do 18 oktDe Posthoorn B.E.D. (3F)Hatseflats (2D)22
do 18 oktCafé de Keijzer (3A)Localdarts 6 (3F)7
do 18 oktThe Leprechaun's (3E)De Dweilen (3D)2
do 18 oktLocaldarts 7 (2A)De Slok (3C)19
 
Speelweek 3 (week 43)
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 22 t/m 25 oktober 2018
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 22 oktFull House (3A)De Aangooi (3B)13
ma 22 oktDe Klok 4 (3A)D.T. Café de Tol 2 (3F)12
di 23 oktDe Stofwolk (3C)De Jantjes (2B)8
di 23 oktPartycentrum Floor (3C)Squash Ede (2D)10
di 23 oktShang-Hai (2B)Keijzer 13 (3F)1
di 23 oktDe Dorpsherberg 2.2 (3C)De Dweilen (3D)2
di 23 oktDe Slok (3C)The Predators (2B)19
wo 24 oktD.C.P. 1 (2B)Van Dijk 2 (3D)4
wo 24 oktD.C.E. Boss Baby's (2C)Schutterberg No Spang! (3F)1
wo 24 oktLady Rebel (3D)De Doffers 1 (3F)16
wo 24 oktDe Kade 2 (3B)D.C.E. The Tower Throwers (3B)11
wo 24 oktD.C.E. 6.1 (3A)E.M.M. 1 (2B)23
wo 24 oktWat & ½ Wat (2C)De Rebellen 2 (3A)18
wo 24 oktMatsers 1 (3A)DC De Laar 2 (2B)15
wo 24 oktKan Makkeluk (2C)Zet Hem Op! (3C)5
wo 24 oktAlpa Team (3D)D.C.E. 2 (3D)24
wo 24 okt't Elsterdammertje (3D)Het Kolensteegje (3B)9
do 25 oktDick's Inn Double Out (3A)Chartreuse Geel (2A)21
do 25 oktUniek (2D)Team Platinum (2D)6
do 25 oktThe Leprechaun's (3E)Q's Bazinga (3C)2
do 25 oktQ's Downtown Madhouseboys (3E)Elster Eagles (3E)3
do 25 oktLocaldarts 2 (2D)Loose Darts 5 (2C)20
do 25 oktHatseflats (2D)Localdarts 4 (3F)22
do 25 oktThe Old Bulls (3F)Duiventil we drop (3D)17
do 25 oktLocaldarts 6 (3F)De Klok 5 (3E)7
do 25 oktLocaldarts 5 / Net Nie (3A)Madhouse Henkies (3A)14
 
Speelweek 4 (week 47)
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 19 t/m 22 november 2018
DatumThuis TeamUit Team 
ma 19 novDe Aangooi (3B)'t Elsterdammertje (3D) 
ma 19 novDe Jantjes (2B)Sportcafé West (2D) 
ma 19 novBellamy FM (3B)D.C.P. 1 (2B) 
di 20 novShang-Hai (2B) --> BYE!!! 
di 20 novQ's Bazinga (3C) --> BYE!!! 
di 20 novE.M.M. 1 (2B)De Stofwolk (3C) 
di 20 novQ's Busters (3C) --> BYE!!! 
di 20 novDe Slok (3C) --> BYE!!! 
di 20 novWDC The Trooper (2A) --> BYE!!! 
di 20 novWDC Sub Zero (3C)Madhouse Henkies (3A) 
di 20 novPartycentrum Floor (3C)Localdarts 5 / Net Nie (3A) 
wo 21 novKan Makkeluk (2C) --> BYE!!! 
wo 21 novMatsers 1 (3A)D.C. De Viersprong (3A) 
wo 21 novDe Muppets (2B)De Prutsers (3C) 
wo 21 novWitte Paard 3 (3B) --> BYE!!! 
wo 21 novAlpa Team (3D)D.C.E. The Tower Throwers (3B) 
wo 21 novDe Dweilen (3D) --> BYE!!! 
wo 21 novD.C.E. 6.1 (3A) --> BYE!!! 
wo 21 novWat & ½ Wat (2C) --> BYE!!! 
wo 21 novDC De Laar 2 (2B) --> BYE!!! 
wo 21 novD.C.E. Boss Baby's (2C) --> BYE!!! 
do 22 novDe Klok 5 (3E)Loose Darts 5 (2C) 
do 22 novD.T. Café de Tol 2 (3F) --> BYE!!! 
do 22 novHatseflats (2D) --> BYE!!! 
do 22 novDe Posthoorn B.E.D. (3F)De Dorpsherberg 3 (3B) 
do 22 novSquash Ede (2D)Localdarts 7 (2A) 
do 22 novLocaldarts 2 (2D) --> BYE!!! 
do 22 novDe Doffers 1 (3F) --> BYE!!! 
do 22 novLocaldarts 6 (3F)Het Kolensteegje (3B) 
do 22 novUniek (2D)Team Disaster (3B) 
do 22 novThe Old Bulls (3F)De Ballon (3E) 
do 22 novQ's Downtown Madhouseboys (3E)Chartreuse Geel (2A) 
 
Speelweek 5 (week 5)
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 28 t/m 31 januari 2019
DatumThuis TeamUit Team 
ma 28 janBellamy FM (3B)De Dweilen (3D) 
ma 28 janMadhouse Henkies (3A)Sportcafé West (2D) 
di 29 janShang-Hai (2B)D.T. Café de Tol 2 (3F) 
di 29 janWDC The Trooper (2A)De Slok (3C) 
di 29 janQ's Bazinga (3C)Matsers 1 (3A) 
wo 30 janAlpa Team (3D)Uniek (2D) 
wo 30 janD.C.E. 6.1 (3A)Partycentrum Floor (3C) 
wo 30 janWat & ½ Wat (2C)Localdarts 2 (2D) 
wo 30 jan't Elsterdammertje (3D)D.C.E. Boss Baby's (2C) 
wo 30 janWitte Paard 3 (3B)The Old Bulls (3F) 
wo 30 janDC De Laar 2 (2B)E.M.M. 1 (2B) 
wo 30 janKan Makkeluk (2C)De Prutsers (3C) 
do 31 janHatseflats (2D)Loose Darts 5 (2C) 
do 31 janSquash Ede (2D)Q's Downtown Madhouseboys (3E) 
do 31 janDe Doffers 1 (3F)Q's Busters (3C) 
do 31 janDe Posthoorn B.E.D. (3F)Localdarts 6 (3F) 
 
Speelweek 6 (week 13)
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 25 t/m 28 maart 2019
DatumThuis TeamUit Team 
di 26 mrtShang-Hai (2B)Q's Bazinga (3C) 
di 26 mrtWDC The Trooper (2A)Loose Darts 5 (2C) 
wo 27 mrtDC De Laar 2 (2B)Bellamy FM (3B) 
do 28 mrtDe Posthoorn B.E.D. (3F)Partycentrum Floor (3C) 
do 28 mrtQ's Downtown Madhouseboys (3E)D.C.E. Boss Baby's (2C) 
do 28 mrtDe Doffers 1 (3F)Madhouse Henkies (3A) 
do 28 mrtLocaldarts 2 (2D)De Prutsers (3C) 
do 28 mrtThe Old Bulls (3F)Uniek (2D) 
 
Speelweek 7 (week 22)
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 27 t/m 30 mei 2019
DatumThuis TeamUit Team 
ma 27 meiMadhouse Henkies (3A)WDC The Trooper (2A) 
di 28 meiDe Posthoorn B.E.D. (3F)D.C.E. Boss Baby's (2C) 
di 28 meiShang-Hai (2B)DC De Laar 2 (2B) 
do 30 meiUniek (2D)De Prutsers (3C) 
 
Speelweek 8 (week 25)
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 17 t/m 20 juni 2019 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
DatumThuis TeamUit Team 
 
Speelweek 9 (week 26)
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 juni 2019 (locatie: Café 't Haspeltje Zevenaar)
DatumThuis TeamUit Team 
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.