Speelschema Talent
| Master | Talent

Speelweek 1 (week 37)
Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 12 t/m 15 september 2022
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 12 septE.D.C. 3 (3A)De Ballon (3C)1
ma 12 septDe Jantjes (2B)Play Darts of Leave (2C)8
ma 12 septE.D.C. 2 (2A)Criz Croz (3A)10
di 13 septVon Velp (2D)Café Entree Akkies (3C)11
di 13 septWDC Sub Zero (2B)Schutterberg No Spang! (3B)13
di 13 septQ's Toros Rojos (2A)Entree 2 (3B)12
di 13 septBar Sportief De Zwaan 2 (2B)Tollywood (3A)7
di 13 septGeef 't een Plekje (2A)De Dorpsherberg (2C)2
wo 14 septWitte Paard 3 (2A)Ballooneytunes 2 (2A)3
wo 14 septDe Klok 5 (3B)Localdarts 4 (3C)15
wo 14 septQ's Crows (3B)DC De Laar 1 (2C)5
do 15 septDe Blinkies (3C)The Rhinebirds 26 (3A)16
do 15 septDe Dweilen (3C)Keijzer 13 (3A)14
do 15 septSquash Ede (3C)De Keijzer tegen ut ijzer (3C)9
do 15 septHMA (2B)Flower Powers (3C)4
di 20 septDe Kroeg 1 (3A)Localdarts 2 (2D)6
 
Speelweek 2 (week 38)
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 19 t/m 22 september 2022
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 19 septThe Rhinebirds 26 (3A)Nooit Gedacht 1 (3B)16
di 20 septTollywood (3A)Localdarts 5 (3B)7
wo 21 septPlay Darts of Leave (2C)Witte Paard 2 (2C)8
wo 21 septBallooneytunes 2 (2A)DC De Rijnvogels (2B)3
wo 21 septCriz Croz (3A)Localdarts 3 (3A)10
wo 21 septDC De Laar 1 (2C)The Leprechauns (2D)5
wo 21 septEntree 2 (3B)Q's Downtown Madhouseboys (2D)12
do 22 septCafé Entree Akkies (3C)Doppio Dieci (2D)11
do 22 septLocaldarts 2 (2D)Café Floor (3A)6
do 22 septDe Ballon (3C)Café Entree (2D)1
do 22 septSchutterberg No Spang! (3B)Q's Kan Makkeluk (2D)13
do 22 septLocaldarts 4 (3C)D.C.E. < 47 (2B)15
do 22 septKeijzer 13 (3A)The Dart Tigers (3A)14
do 22 septDe Keijzer tegen ut ijzer (3C)The Old Bulls (3C)9
do 22 septFlower Powers (3C)D.C.E. 2 (3B)4
ma 26 septDe Dorpsherberg (2C)De Muppets (2C)2
 
Speelweek 3 (week 39)
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 26 t/m 29 september 2022
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 26 septD.C.E. < 47 (2B)De Klok 5 (3B)15
ma 26 septThe Dart Tigers (3A)De Dweilen (3C)14
di 27 septCafé Floor (3A)De Kroeg 1 (3A)6
wo 28 septNooit Gedacht 1 (3B)De Blinkies (3C)16
wo 28 septWitte Paard 2 (2C)De Jantjes (2B)8
wo 28 septDC De Rijnvogels (2B)Witte Paard 3 (2A)3
wo 28 septDe Muppets (2C)Geef 't een Plekje (2A)2
wo 28 septD.C.E. 2 (3B)HMA (2B)4
do 29 septDoppio Dieci (2D)Von Velp (2D)11
do 29 septCafé Entree (2D)E.D.C. 3 (3A)1
do 29 septQ's Kan Makkeluk (2D)WDC Sub Zero (2B)13
do 29 septLocaldarts 3 (3A)E.D.C. 2 (2A)10
do 29 septThe Leprechauns (2D)Q's Crows (3B)5
do 29 septQ's Downtown Madhouseboys (2D)Q's Toros Rojos (2A)12
do 29 septLocaldarts 5 (3B)Bar Sportief De Zwaan 2 (2B)7
do 29 septThe Old Bulls (3C)Squash Ede (3C)9
 
Speelweek 4 (week 44)
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 32-Talent) ==> 31 oktober t/m 3 november 2022
DatumThuis TeamUit Team 
ma 31 oktE.D.C. 2 (2A)Flower Powers (3C) 
ma 31 oktD.C.E. < 47 (2B)Doppio Dieci (2D) 
ma 31 oktDe Jantjes (2B)Q's Crows (3B) 
di 01 novBar Sportief De Zwaan 2 (2B)Witte Paard 3 (2A) 
wo 02 novDe Dorpsherberg (2C)DC De Rijnvogels (2B) 
wo 02 novDC De Laar 1 (2C)Q's Toros Rojos (2A) 
wo 02 novDe Muppets (2C)E.D.C. 3 (3A) 
do 03 novLocaldarts 4 (3C)WDC Sub Zero (2B) 
do 03 novDe Dweilen (3C)Schutterberg No Spang! (3B) 
do 03 novHMA (2B)Localdarts 2 (2D) 
do 03 novQ's Downtown Madhouseboys (2D)Café Entree (2D) 
do 03 novDe Blinkies (3C)Play Darts of Leave (2C) 
do 03 novVon Velp (2D)The Rhinebirds 26 (3A) 
do 03 novKeijzer 13 (3A)De Kroeg 1 (3A) 
do 03 novDe Keijzer tegen ut ijzer (3C)Localdarts 3 (3A) 
do 03 novLocaldarts 5 (3B)The Old Bulls (3C) 
 
Speelweek 5 (week 3)
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 16 t/m 19 januari 2023
DatumThuis TeamUit Team 
ma 16 janDe Jantjes (2B)Q's Downtown Madhouseboys (2D) 
ma 16 janE.D.C. 3 (3A)De Keijzer tegen ut ijzer (3C) 
ma 16 janE.D.C. 2 (2A)WDC Sub Zero (2B) 
di 17 janBar Sportief De Zwaan 2 (2B)De Kroeg 1 (3A) 
wo 18 janPlay Darts of Leave (2C)Schutterberg No Spang! (3B) 
wo 18 janDC De Rijnvogels (2B)Q's Toros Rojos (2A) 
do 19 janLocaldarts 2 (2D)D.C.E. < 47 (2B) 
do 19 janLocaldarts 5 (3B)The Rhinebirds 26 (3A) 
 
Speelweek 6 (week 11)
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 13 t/m 16 maart 2023
DatumThuis TeamUit Team 
ma 13 mrtThe Rhinebirds 26 (3A)E.D.C. 3 (3A) 
ma 13 mrtD.C.E. < 47 (2B)E.D.C. 2 (2A) 
do 16 mrtQ's Downtown Madhouseboys (2D)DC De Rijnvogels (2B) 
do 16 mrtSchutterberg No Spang! (3B)Bar Sportief De Zwaan 2 (2B) 
 
Speelweek 7 (week 14)
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 3 t/m 6 april 2023
DatumThuis TeamUit Team 
 
Speelweek 8 (week 20)
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 april 2023
DatumThuis TeamUit Team 
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.