Speelschema Master
| Master | Talent

Speelweek 1 (week 41)
Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 9 t/m 12 oktober 2017
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 09 oktWageningen 1 (2B)Black Bull (1A)1
ma 09 oktDe Haspel (1B)Café De Zwaan (1A)3
ma 09 oktSjonnie's (Ere)Monday Bastards (1B)5
ma 09 oktStoffies (2A)Arnhem 1 (Ere)1
di 10 oktBallon (Ere)Chartreuse Geel (2B)11
di 10 oktX-treme (2B)Best Joh! (1A)6
di 10 oktFlannagan's (1A)Sjonnie's 4 (1B)2
di 10 oktWDC Beneden Pijl (1A)D.C.E. 3 (Ere)12
wo 11 oktDick's Inn 1 (Ere)Barretje 97 (2D)4
wo 11 oktBulls-Eye (1A)Skippy's 4 (1B)8
wo 11 oktWitte Paard 1 (1A)Onderbouw Pensionados (Ere)2
wo 11 oktDe Toppers (2C)Von Velp (Ere)9
do 12 oktBrouwershof 2 (1A)D.C.E. 1 (Ere)16
do 12 oktDe Korenbeurs (1B)Invincible (2B)13
do 12 oktBrouwershof (1B)Familie Stout (2A)15
do 12 oktBallooneytunes (2D)E.D.C. 1 (Ere)10
do 12 oktNo Score (1B)Op de Brommerrrrr (1B)7
do 12 oktHet Schilderij (1B)Pinthitters (2A)14
 
Speelweek 2 (week 42)
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 16 t/m 19 oktober 2017
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 16 oktArnhem 1 (Ere)Wageningen 1 (2B)1
ma 16 oktD.C.E. 1 (Ere)DC De Kroon 1 (2C)16
ma 16 oktCafé De Zwaan (1A)De Posthoorn 2 (2D)3
ma 16 oktFamilie Stout (2A)De Klok 2 (1B)15
ma 16 oktE.D.C. 1 (Ere)De Kade 44 + (1A)10
ma 16 oktMonday Bastards (1B)Tapperij Bulls (1B)5
ma 16 oktBlack Bull (1A)Stoffies (2A)1
ma 16 oktD.C.E. 3 (Ere)Barretje Arnhem 1 (Ere)12
di 17 oktChartreuse Geel (2B)De Doffers 1 (2D)11
di 17 oktBest Joh! (1A)'t Huchie (1A)6
di 17 oktOnderbouw Pensionados (Ere)Flannagan's (1A)2
di 17 oktInvincible (2B)Sjonnie's 2 (Ere)13
wo 18 oktPinthitters (2A)De Vinkies op Karakter (1A)14
wo 18 oktVon Velp (Ere)DC De Rijnvogels 1 (2C)9
do 19 oktBarretje 97 (2D)De Muppets (2A)4
do 19 oktSkippy's 4 (1B)De Malle Molen 1 (1A)8
do 19 oktOp de Brommerrrrr (1B)Lekker Veur Je (Ere)7
do 19 oktSjonnie's 4 (1B)Witte Paard 1 (1A)2
 
Speelweek 3 (week 43)
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 23 t/m 26 oktober 2017
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 23 oktBlack Bull (1A)Arnhem 1 (Ere)1
ma 23 oktSjonnie's 2 (Ere)De Korenbeurs (1B)13
ma 23 oktDe Klok 2 (1B)Brouwershof (1B)15
ma 23 oktWageningen 1 (2B)Stoffies (2A)1
di 24 okt't Huchie (1A)X-treme (2B)6
di 24 oktDe Kade 44 + (1A)Ballooneytunes (2D)10
di 24 oktLekker Veur Je (Ere)No Score (1B)7
di 24 oktFlannagan's (1A)Witte Paard 1 (1A)2
di 24 oktDe Vinkies op Karakter (1A)Het Schilderij (1B)14
wo 25 oktDe Muppets (2A)Dick's Inn 1 (Ere)4
wo 25 oktDC De Kroon 1 (2C)Brouwershof 2 (1A)16
wo 25 oktBarretje Arnhem 1 (Ere)WDC Beneden Pijl (1A)12
wo 25 oktDC De Rijnvogels 1 (2C)De Toppers (2C)9
do 26 oktDe Doffers 1 (2D)Ballon (Ere)11
do 26 oktSjonnie's 4 (1B)Onderbouw Pensionados (Ere)2
do 26 oktDe Malle Molen 1 (1A)Bulls-Eye (1A)8
do 26 oktDe Posthoorn 2 (2D)De Haspel (1B)3
do 26 oktTapperij Bulls (1B)Sjonnie's (Ere)5
 
Speelweek 4 (week 47)
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 20 t/m 23 november 2017
DatumThuis TeamUit Team 
ma 20 novBlack Bull (1A)Dick's Inn 1 (Ere) 
ma 20 novD.C.E. 1 (Ere)X-treme (2B) 
ma 20 novE.D.C. 1 (Ere)DC De Rijnvogels 1 (2C) 
ma 20 novSjonnie's (Ere)De Haspel (1B) 
ma 20 novDe Klok 2 (1B)Monday Bastards (1B) 
di 21 novOnderbouw Pensionados (Ere)Chartreuse Geel (2B) 
di 21 novFlannagan's (1A)Barretje Arnhem 1 (Ere) 
wo 22 novBulls-Eye (1A)Arnhem 1 (Ere) 
wo 22 novPinthitters (2A)'t Huchie (1A) 
wo 22 novDC De Kroon 1 (2C)De Vinkies op Karakter (1A) 
wo 22 novVon Velp (Ere)De Malle Molen 1 (1A) 
do 23 novDe Korenbeurs (1B)Lekker Veur Je (Ere) 
do 23 novDe Posthoorn 2 (2D)Brouwershof (1B) 
do 23 novBarretje 97 (2D)D.C.E. 3 (Ere) 
do 23 novOp de Brommerrrrr (1B)De Kade 44 + (1A) 
do 30 novSjonnie's 2 (Ere)Ballon (Ere) 
 
Speelweek 5 (week 4)
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 22 t/m 25 januari 2018
DatumThuis TeamUit Team 
 
Speelweek 6 (week 10)
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 5 t/m 8 maart 2018
DatumThuis TeamUit Team 
ma 05 mrtD.C.E. 3 (Ere)De Klok 2 (1B) 
ma 05 mrtSjonnie's 2 (Ere)De Kade 44 + (1A) 
di 06 mrtX-treme (2B)E.D.C. 1 (Ere) 
di 06 mrtDe Vinkies op Karakter (1A)Von Velp (Ere) 
wo 07 mrtBulls-Eye (1A)Black Bull (1A) 
wo 07 mrtBarretje Arnhem 1 (Ere)Onderbouw Pensionados (Ere) 
do 08 mrtDe Posthoorn 2 (2D)De Haspel (1B) 
do 08 mrtDe Korenbeurs (1B)'t Huchie (1A) 
 
Speelweek 7 (week 19)
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 7 t/m 10 mei 2018
DatumThuis TeamUit Team 
ma 07 meiDe Haspel (1B)E.D.C. 1 (Ere) 
ma 07 meiSjonnie's 2 (Ere)De Klok 2 (1B) 
di 08 meiOnderbouw Pensionados (Ere)Von Velp (Ere) 
do 10 meiDe Korenbeurs (1B)Bulls-Eye (1A) 
 
Speelweek 8 (week 25)
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 18 t/m 21 juni 2018
DatumThuis TeamUit Team 
ma 18 juniSjonnie's 2 (Ere)Onderbouw Pensionados (Ere) 
wo 20 juniBulls-Eye (1A)De Haspel (1B) 
 
Speelweek 9 (week 26)
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 24 juni 2018 in Café De Keijzer te Bennekom
DatumThuis TeamUit Team 
zo 24 juniDe Haspel (1B)Onderbouw Pensionados (Ere) 
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.