Speelschema Master
| Master | Talent

Speelronde 1 (week 41)
09 - 12 oktober 2017
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 09 oktWageningen 1 (2B)Black Bull (1A)1
ma 09 oktDe Haspel (1B)Café De Zwaan (1A)3
ma 09 oktSjonnie's (Ere)Monday Bastards (1B)5
ma 09 oktStoffies (2A)Arnhem 1 (Ere)1
di 10 oktBallon (Ere)Chartreuse Geel (2B)11
di 10 oktX-treme (2B)Best Joh! (1A)6
di 10 oktFlannagan's (1A)Sjonnie's 4 (1B)2
di 10 oktWDC Beneden Pijl (1A)D.C.E. 3 (Ere)12
wo 11 oktDick's Inn 1 (Ere)Barretje 97 (2D)4
wo 11 oktBulls-Eye (1A)Skippy's 4 (1B)8
wo 11 oktWitte Paard 1 (1A)Onderbouw Pensionados (Ere)2
wo 11 oktDe Toppers (2C)Von Velp (Ere)9
do 12 oktBrouwershof 2 (1A)D.C.E. 1 (Ere)16
do 12 oktDe Korenbeurs (1B)Invincible (2B)13
do 12 oktBrouwershof (1B)Familie Stout (2A)15
do 12 oktBallooneytunes (2D)E.D.C. 1 (Ere)10
do 12 oktNo Score (1B)Op de Brommerrrrr (1B)7
do 12 oktHet Schilderij (1B)Pinthitters (2A)14
 
Speelronde 2 (week 42)
16 - 19 oktober 2017
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 16 oktArnhem 1 (Ere)Wageningen 1 (2B)1
ma 16 oktD.C.E. 1 (Ere)DC De Kroon 1 (2C)16
ma 16 oktCafé De Zwaan (1A)De Posthoorn 2 (2D)3
ma 16 oktFamilie Stout (2A)De Klok 2 (1B)15
ma 16 oktE.D.C. 1 (Ere)De Kade 44 + (1A)10
ma 16 oktMonday Bastards (1B)Tapperij Bulls (1B)5
ma 16 oktBlack Bull (1A)Stoffies (2A)1
ma 16 oktD.C.E. 3 (Ere)Barretje Arnhem 1 (Ere)12
di 17 oktChartreuse Geel (2B)De Doffers 1 (2D)11
di 17 oktBest Joh! (1A)'t Huchie (1A)6
di 17 oktOnderbouw Pensionados (Ere)Flannagan's (1A)2
di 17 oktInvincible (2B)Sjonnie's 2 (Ere)13
wo 18 oktPinthitters (2A)De Vinkies op Karakter (1A)14
wo 18 oktVon Velp (Ere)DC De Rijnvogels 1 (2C)9
do 19 oktBarretje 97 (2D)De Muppets (2A)4
do 19 oktSkippy's 4 (1B)De Malle Molen 1 (1A)8
do 19 oktOp de Brommerrrrr (1B)Lekker Veur Je (Ere)7
do 19 oktSjonnie's 4 (1B)Witte Paard 1 (1A)2
 
Speelronde 3 (week 43)
23 - 26 oktober 2017
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 23 oktBlack Bull (1A)Arnhem 1 (Ere)1
ma 23 oktSjonnie's 2 (Ere)De Korenbeurs (1B)13
ma 23 oktDe Klok 2 (1B)Brouwershof (1B)15
ma 23 oktWageningen 1 (2B)Stoffies (2A)1
di 24 okt't Huchie (1A)X-treme (2B)6
di 24 oktDe Kade 44 + (1A)Ballooneytunes (2D)10
di 24 oktLekker Veur Je (Ere)No Score (1B)7
di 24 oktFlannagan's (1A)Witte Paard 1 (1A)2
di 24 oktDe Vinkies op Karakter (1A)Het Schilderij (1B)14
wo 25 oktDe Muppets (2A)Dick's Inn 1 (Ere)4
wo 25 oktDC De Kroon 1 (2C)Brouwershof 2 (1A)16
wo 25 oktBarretje Arnhem 1 (Ere)WDC Beneden Pijl (1A)12
wo 25 oktDC De Rijnvogels 1 (2C)De Toppers (2C)9
do 26 oktDe Doffers 1 (2D)Ballon (Ere)11
do 26 oktSjonnie's 4 (1B)Onderbouw Pensionados (Ere)2
do 26 oktDe Malle Molen 1 (1A)Bulls-Eye (1A)8
do 26 oktDe Posthoorn 2 (2D)De Haspel (1B)3
do 26 oktTapperij Bulls (1B)Sjonnie's (Ere)5