Speelschema Master
| Master | Talent

Speelweek 1 (week 37)
Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 11 t/m 14 september 2023
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 11 septD.C.E. 47 (1A)De Viersprong (Ere)11
ma 11 septD.C.E. 1 (1B)DC De Laar (Ere)1
ma 11 septThe Dubbel Trubbels (1A)HMA (2C)3
wo 13 septWitte Paard 1 (1B)WDC Trooper (1B)1
wo 13 septD.C.P. 1 (2B)De Kade 44+ (1B)6
wo 13 septBlack Bull 1 (Ere)'t Elsterdammertje (2D)2
wo 13 septWhat's The Point (1B)No Backbone (2D)5
wo 13 septBallooneytunes (2D)Dens & Friends Onderbouw (Ere)9
do 14 septHet Schilderij (1A)Nog 1tje dan (1A)16
do 14 septSamSam 1 (1A)Dorth Pijl (1B)8
do 14 septSamSam 2 (2B)Lekker Veur Je (1B)3
do 14 septQ's Downtown Madhouseboys (2C)De Doffers 1 (1A)15
do 14 septDe Posthoorn (Ere)Bulldozers (1A)10
do 14 septSloopkogels (2C)Dartclub Vink (1B)2
do 14 septNo Score (1A)Dick's Inn Op Karakter (1B)12
do 14 septBallooneytunes 2 (2C)Chartreuse Geel (2A)7
do 14 septOp de Brommerrrrr (Ere)DC De Rijnvogels (2B)14
do 14 septDrielpuddings (Ere)De Klok 2 (1A)4
di 26 septMooi Groepie (2B)D.C.E. The Tower Throwers (1B)13
 
Speelweek 2 (week 38)
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 18 t/m 21 september 2023
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 18 septDe Klok 2 (1A)Q's - one (1B)4
di 19 septWDC Trooper (1B)D.C.E. 1 (1B)1
di 19 septChartreuse Geel (2A)De Korenbeurs 1 (1A)7
di 19 septLekker Veur Je (1B)The Dubbel Trubbels (1A)3
di 19 septDens & Friends Onderbouw (Ere)E.D.C. Toros Rojos (2C)9
wo 20 septDe Kade 44+ (1B)E.D.C. 2 (2B)6
wo 20 septDartclub Vink (1B)Black Bull 1 (Ere)2
wo 20 septD.C.E. The Tower Throwers (1B)Dubbeltje van Dijk (Ere)13
wo 20 septDorth Pijl (1B)Dubbel 10 (Ere)8
wo 20 septNo Backbone (2D)Dorpshuis Ochten 1 (Ere)5
wo 20 sept't Elsterdammertje (2D)Sloopkogels (2C)2
wo 20 septDick's Inn Op Karakter (1B)E.D.C. 1 (Ere)12
wo 20 septDC De Rijnvogels (2B)Bulls-Eye (Ere)14
do 21 septNog 1tje dan (1A)Hosenhym 814 (1A)16
do 21 septDe Viersprong (Ere)Boss Baby's (1B)11
do 21 septHMA (2C)SamSam 2 (2B)3
do 21 septDe Doffers 1 (1A)Black Bull 2 (1A)15
do 21 septBulldozers (1A)Café Entree (2D)10
do 28 septDC De Laar (Ere)Witte Paard 1 (1B)1
 
Speelweek 3 (week 39)
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 25 t/m 28 september 2023
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 25 septD.C.E. 1 (1B)Witte Paard 1 (1B)1
ma 25 septE.D.C. 2 (2B)D.C.P. 1 (2B)6
ma 25 septThe Dubbel Trubbels (1A)SamSam 2 (2B)3
ma 25 septBlack Bull 2 (1A)Q's Downtown Madhouseboys (2C)15
ma 25 septE.D.C. 1 (Ere)No Score (1A)12
di 26 septDorpshuis Ochten 1 (Ere)What's The Point (1B)5
wo 27 septBoss Baby's (1B)D.C.E. 47 (1A)11
wo 27 septDubbel 10 (Ere)SamSam 1 (1A)8
wo 27 septCafé Entree (2D)De Posthoorn (Ere)10
wo 27 septDartclub Vink (1B)'t Elsterdammertje (2D)2
wo 27 septBulls-Eye (Ere)Op de Brommerrrrr (Ere)14
wo 27 septQ's - one (1B)Drielpuddings (Ere)4
do 28 septHosenhym 814 (1A)Het Schilderij (1A)16
do 28 septSloopkogels (2C)Black Bull 1 (Ere)2
do 28 septDubbeltje van Dijk (Ere)Mooi Groepie (2B)13
do 28 septDe Korenbeurs 1 (1A)Ballooneytunes 2 (2C)7
do 28 septHMA (2C)Lekker Veur Je (1B)3
do 28 septE.D.C. Toros Rojos (2C)Ballooneytunes (2D)9
vr 29 septDC De Laar (Ere)WDC Trooper (1B)1
 
Speelweek 4 (week 44)
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 32-Talent) ==> 30 oktober t/m 2 november 2023
DatumThuis TeamUit Team 
ma 30 oktE.D.C. 2 (2B)Black Bull 1 (Ere) 
ma 30 oktE.D.C. 1 (Ere)Chartreuse Geel (2A) 
di 31 oktWDC Trooper (1B)Black Bull 2 (1A) 
di 31 oktDorpshuis Ochten 1 (Ere)SamSam 1 (1A) 
di 31 oktLekker Veur Je (1B)Q's - one (1B) 
wo 01 novDubbel 10 (Ere)Bulldozers (1A) 
wo 01 novDC De Laar (Ere)What's The Point (1B) 
wo 01 novBoss Baby's (1B)Dens & Friends Onderbouw (Ere) 
do 02 novDrielpuddings (Ere)D.C.E. The Tower Throwers (1B) 
do 02 novHosenhym 814 (1A)Dick's Inn Op Karakter (1B) 
do 02 novE.D.C. Toros Rojos (2C)DC De Rijnvogels (2B) 
do 02 novDe Viersprong (Ere)Dartclub Vink (1B) 
do 02 novBallooneytunes 2 (2C)Op de Brommerrrrr (Ere) 
do 02 novDe Posthoorn (Ere)Dubbeltje van Dijk (Ere) 
do 02 novHet Schilderij (1A)De Kade 44+ (1B) 
do 02 novHMA (2C)De Doffers 1 (1A) 
 
Speelweek 5 (week 3)
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 15 t/m 18 januari 2024
DatumThuis TeamUit Team 
ma 15 janBlack Bull 1 (Ere)WDC Trooper (1B) 
di 16 janDorpshuis Ochten 1 (Ere)Lekker Veur Je (1B) 
wo 17 janDC De Laar (Ere)E.D.C. Toros Rojos (2C) 
do 18 janDrielpuddings (Ere)Hosenhym 814 (1A) 
do 18 janDe Viersprong (Ere)Dens & Friends Onderbouw (Ere) 
do 18 janDe Posthoorn (Ere)E.D.C. 1 (Ere) 
do 18 janHet Schilderij (1A)Dubbel 10 (Ere) 
do 18 janOp de Brommerrrrr (Ere)De Doffers 1 (1A) 
 
Speelweek 6 (week 11)
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 11 t/m 14 maart 2024
DatumThuis TeamUit Team 
wo 13 mrtDC De Laar (Ere)Dorpshuis Ochten 1 (Ere) 
wo 13 mrtDubbel 10 (Ere)Dens & Friends Onderbouw (Ere) 
do 14 mrtOp de Brommerrrrr (Ere)Black Bull 1 (Ere) 
do 14 mrtDe Posthoorn (Ere)Hosenhym 814 (1A) 
 
Speelweek 7 (week 15)
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 8 t/m 11 april 2024
DatumThuis TeamUit Team 
 
Speelweek 8 (week 16)
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 21 april 2024 Bij Dartclub De Rijnvogels
DatumThuis TeamUit Team 
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.