BELANGRIJK NIEUWS: ADO en de nieuwe wetgeving per 25 mei 2018 (AVG).
Aan alle leden,
ADO en de nieuwe wetgeving per 25 mei 2018 (AVG).
Vanaf 25 mei 2018 moet onder andere iedere vereniging – groot én klein – voldoen aan strenge privacyregels, voortkomend uit de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). Dit betreft een Europese wetgeving. Eigenlijk is het de opvolger van de huidige verouderde Nederlandse Wet bescherming persoonsgegevens (WBP) en heeft als doel persoonsgegevens beter te beschermen en die bescherming in de gehele EU gelijk te trekken.
Deze verandering vergt aanpassingen aan ICT, interne procedures, maar ook aan onze website.
Zeer binnenkort gaat de site dan ook aangepast worden. De informatie blijft hetzelfde, echter zal wel veel meer verdwijnen achter de inlog. Inloggen om op de hoogte te blijven is dus noodzakelijk.
Heb je nog geen inlog? Geen probleem, registreer je dan op de site, in de linker kolom staat de link hiervoor. Ben je, je wachtwoord vergeten? Ook dit is geen probleem, dit los je op in de linker kolom van de website.
We maken het dus niet veel moeilijker, maar wel veiliger.
Gian van Veen heeft donderdagavond als enige Nederlander de eer weten te redden op het EK darts in Dortmund. De regerend Europees kampioen verscheen voor zijn eerste wedstrijd in het shirt van zijn nieuwe sponsor en wist direct een overwinning te boeken. Daarmee voorkwam hij niet alleen een Nederlandse deceptie, maar zorgde ook voor een bijzondere primeur.
Kim Huybrechts zal zijn geluk nauwelijks kunnen opmaken. De Belgische darter leek het EK darts in Dortmund dit jaar aan zich voorbij te moeten laten gaan, maar kreeg donderdag op het allerlaatste moment toch nog een onverwachte kans. Die greep hij met beide handen aan.
Gian van Veen staat donderdagavond voor een bijzondere avond. De Nederlandse topdarter begint in Dortmund aan het EK darts, waar hij vorig jaar voor een enorme stunt zorgde. Op de dag van zijn eerste wedstrijd laat Van Veen op sociale media zien hoe hij zich voorbereidt op belangrijke partijen.
De Nederlandse darters zijn dramatisch begonnen aan het EK darts in Dortmund. Donderdagavond kwamen in de eerste drie wedstrijden van het toernooi drie landgenoten in actie, maar voor Dirk van Duijvenbode, Danny Noppert en Niels Zonneveld eindigde het avontuur al in de eerste ronde.
Het EK darts in Dortmund is donderdagavond op spectaculaire wijze begonnen. De Engelse darter Luke Woodhouse zorgde in de allereerste wedstrijd van het toernooi meteen voor een fraai moment met zijn eerste negendarter op tv.