Welkom bij de Arnhemse Dart Organisatie (ADO)

 

Wintercompetitie 2020-2021 gaat definitief niet van start.

Beste teamcaptain en leden,

Om maar gelijk met de deur in huis te vallen: De ADO wintercompetitie van           2020 – 2021 gaat door alle corona beperkingen definitief niet van start.

Het is wederom geen makkelijke beslissing geweest en hebben als ADO bestuur zo lang mogelijk gewacht in de hoop toch nog te kunnen starten op 4 januari. Maar zoals bekend zal de horeca tot zeker half januari dicht blijven, en daarna waarschijnlijk met beperkingen opengaan.

Als bestuur rest ons dan ook niet anders dan de beslissing te nemen om de wintercompetitie niet op te starten, de gezondheid van onze leden en uitbaters van de speellocaties gaat voor alles.

Wij zullen ergens in het voorjaar gaan kijken of wij een soort Zomercompetitie kunnen gaan organiseren, maar hier later meer over.

Uiteraard gaan wij als bestuur over tot het terugbetalen van de contributie gelden.

Door het sturen van een screenshot, bij voorkeur voor 31 december 2020, van de betaling van de contributie van de ADO wintercompetitie 2020 – 2021, voorzien van een volledig rekeningnummer en naam waar het rekeningnummer van is, ontvang je de betaalde contributie binnen 10 dagen na ontvangst van de volledige informatie terug.

De ontvangende partij, teamcaptain of speelgelegenheid, krijgt ten allen tijde de contributie terug op het rekeningnummer waarvan het bedrag afgeschreven is. Individuele verzoeken of terugbetaling aan een ander persoon als diegene die betaald heeft, is in basis niet mogelijk.

Het screenshot kan je per email of per WhatsApp sturen naar:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

WhatsApp: Michel van Hulzen 06 – 55 88 45 78

Indien over bovenstaande beslissing nog vragen zijn kan je deze richten aan onze secretaris Michael Faasen, via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor nu wensen wij al onze leden fijne kerstdagen en een gezond en gelukkig 2021.

Take care, stay safe.

Namens het ADO bestuur,

Michael Faasen

Secretaris.

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.

ADO Facebook

Agenda

 Wil je niks missen?

 

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
livetipsportal.com/nl/